(VIDEO) Jest nagranie spod klatki! Szeliga krzyczy z narożnika, Załęcki odpowiada! „Ch*ja weszło”

Fot. YouTube
Opublikowane 22 marca 2023, 11:15
przez Przemek Krautz
74
18
3 komentarze

Federacja High League po sobotniej gali w Katowicach opublikowała vloga, w którym znalazło się wiele ciekawych materiałów.

Między innymi sporo kontrowersji wywołał fragment, na którym możemy usłyszeć ostrą reakcję partnerki Pawła Jóźwiaka. Była ona naprawdę zdenerwowana po porażce z Marcinem Najmanem. Materiał ten znajdziesz tutaj – Partnerka Jóźwiaka była wściekła! Kamera nagrała jej reakcję po porażce.

Załęcki odpowiada Szelidze

Możemy również zobaczyć nagrania z walki pomiędzy Mateuszem Kubiszynem i Dawidem Załęckim. Zawodnicy stoczyli najlepszy pojedynek tej gali, który zakończył się decyzją sędziowską, mimo że już w pierwszej odsłonie „Crazy” był blisko porażki.

W kolejnych rundach Dawid postawił cięższe warunki i ostatecznie o wyniku decydowali sędziowie. Byli oni jednogłośni i wskazali wygraną „Don Diego”.

W trakcie walki doszło do zabawnej sytuacji. Po jednym z ciosów Piotr Szeliga znajdujący się w narożniku krzyknął – „Weszło!” – Na co Załęcki odpowiedział – „Chuja weszło!” – Po tych słowach roześmiał się zarówno narożnik Kubiszyna, jak i zawodnicy znajdujący się w klatce.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
74
18
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mksmma
Mksmma
8 miesięcy temu

Dobre Zalecki kozak

Jasiu95
Jasiu95
8 miesięcy temu

Szeliga, ten którego Denis nauczył pokory. Chociaż tyle dobrego zrobił BadBoy bo już buca się słuchać nie dało

Grzegorz
Grzegorz
8 miesięcy temu

Szacun dla Pana Dawida

WIDEO