Boxdel wspiera Jóźwiaka i komentuje nagranie z jego partnerką: „Pamiętam, jak zbiliśmy z Pawłem piątkę, to wołałaś do niego…”

Fot. YouTube
Opublikowane 23 marca 2023, 09:20
przez Przemek Krautz
32
6
Jeden komentarz

Włodarz FAME „Boxdel” zabrał głos po gali High League 6 i na swoich social mediach podsumował to, co wydarzyło się w minioną sobotę.

Dużo kontrowersji wywołało nagranie, jakie pojawiło się we vlogu. W materiale możemy zobaczyć ostrą reakcję partnerki Pawła Jóźwiaka, która była wściekła po porażce z Marcinem Najmanem. Krzyknęła w stronę wymęczonego trzyrundową walką Jóźwiaka Co to ma kurwa być? Z Najmanem przegrać? Kurwa! Wstawaj!

„Boxdel” komentuje

Na partnerkę Jóźwiak spadła ogromna liczba krytycznych komentarzy. Głos zabrał również sam „Boxdel”, były rywal prezesa FEN. Pomiędzy zawodnikami było bardzo dużo złej krwi, a podczas konferencji i na wywiadach nie szczędzili sobie ostrych słów, atakując siebie nawzajem.

Tym razem jednak „Boxdel” przekazał Jóźwiakowi słowa wsparcia, mimo głośnego konfliktu:

– Mimo że z Pawłem mieliśmy wiele średnich sytuacji na naszej linii, to teraz mocno, szczerze po męsku ci współczuję stary. Aniu, jesteś bliską osobą dla Pawła i w momencie, gdy facet jest podłamany przegraną i ledwo żyje, to ty mu ciśniesz? Pamiętam jak dziś, gdy mieliśmy małą spinę na wywiadach, gdzie robiłem wywiad, a ty specjalnie wzięłaś krzesło i usiadłaś naprzeciwko mnie, żeby sprawdzać, czy nie gadam bzdur.

– Pamiętam również, jak potem rozmawiałem z Pawłem, zbiliśmy piątkę i się przytuliliśmy przy naszych samochodach, to wołałaś do niego zgorszona, żeby nie zbijał ze mną piątki. Mega średnia akcja z twojej strony, pokazałaś, jak bardzo niedojrzała jesteś. Co do Pawła, zasługujesz na lepsze traktowanie. Solidarnie jako facet ci współczuję w tej chwili. Na pewno twoja duma mężczyzny została zachwiana i nie powinno się takie coś wydarzyć. Pozdro Paweł niedługo rewanż.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
32
6
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
PITER z dużych liter
PITER z dużych liter
2 miesięcy temu

Na Pawła miejscu upierdo*** bym jej kieszonkowe

WIDEO