„Ferrari” wyrzuci Alana z FAME!? Chcą walczyć o wysoką stawkę: „Coś będę robił, nie samymi walkami człowiek żyje”

Fot. YouTube
Opublikowane 23 marca 2023, 11:28
przez Przemek Krautz
1
3
Brak komentarzy

Amadeusz „Ferrari” Roślik będzie miał szansę wyrzucić Alana Kwiecińskiego z FAME? Zawodnicy są gotowi walczyć o wysoką stawkę.

Od dłuższego czasu mówi się o pojedynku tych freak fighterów. Padło między nimi wiele ostrych słów, jednak nadal daleko im do konfrontacji w klatce. Teraz jednak są gotowi zawalczyć o wszystko i wygląda na to, że mogą się dogadać na emocjonujące starcie.

„Ferrari” vs Alan o wszystko?

Amadeusz, który jest jedną z największych gwiazd we freak fightach, zdecyduje, czy dojdzie do walki, gdyż to Alanowi zależy na tym zestawieniu. W ostatnich miesiącach wspominał jednak, że nie jest zainteresowany takim starciem, ale Kwieciński jest gotowy zaryzykować bardzo dużo.

W ostatnim wywiadzie dla TVreklama „Alanik” potwierdził, że zgadza się na wszystkie warunki. Pojedynek miałby odbyć się o wysoką stawkę. Jeśli zwycięży „Ferrari”, to zgarnie całą wypłatę swojego przeciwnika i przede wszystkim usunie go z federacji!

On swoje pieniążki kładzie, ja swoje pieniążki kładę, ale ja dorzucam jeszcze to, że jeżeli bym przegrał, ale tego nie zrobię, no to odchodzę z FAME. No co, coś będę robił. Nie samymi walkami człowiek żyje, chociaż dużą cegiełkę dokładają do moich funduszy i mojego rozwoju, ale robię dużo innych rzeczy.

Nie wiadomo jednak kiedy by miało dojść do takiego pojedynku. „Ferrari” ma na celowniku m.in. Kacpra Błońskiego czy Marcina Dubiela. Drugi z zawodników rzucił mu wyzwanie po ostatniej wygranej z „Pashą” na gali High League 6.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO