Martyn Ford musi jeszcze poczekać na debiut dla organizacji KSW

Foto: KSW/YouTube
Opublikowane 26 marca 2023, 12:32
przez Miłosz Sojka
0
0
Brak komentarzy

Jeden z właścicieli organizacji KSW – Martin Lewandowski w rozmowie z Arturem Mazurem podczas programu „Klatka po Klatce” na kanale YouTube powiedział, że angielski kulturysta zarazem aktor – Martyn Ford, o którym mówiono, że ma niebawem zadebiutować w organizacji KSW, na pewno nie wystąpi na gali XTB KSW 83: Coloseum 2, która odbędzie się 3 czerwca na PGE Narodowym w Warszawie.

Ostatnio sam Lewandowski wypowiedział się o kwestii zawodnikach freak-fightów, które mogli pojawić się w karcie walk gali KSW 83 na Stadionie Narodowym. Wtedy współwłaściciel KSW wymienił właśnie nazwisko Martyna Forda, który został ogłoszony jako zawodnik KSW podczas gali KSW 45 w londyńskiej The SSE Arena, która odbyła się w październiku 2018 roku. Jak wiemy podczas pierwszej gali KSW 39 na Stadionie Narodowym organizowanej przez organizację KSW w maju 2017 roku, mogliśmy zobaczyć Pawła „Popka Monstera” Mikołajewa i Roberta „Hardkorowego Koksa” Bruneikę, którzy stoczyli ze sobą pojedynek, wygrany ostatecznie przez słynnego „Króla Albanii”.

Kiedy Martyn Ford zadebiutuje w KSW?

Od tego czasu Ford cały czas czeka debiut w organizacji KSW. Miał wystąpić podczas planowanej jednej gali na Wyspach Brytyjskich w 2020 roku, jednak nad przeszkodą stanęła pandemia COVID-19, która zamknęła prowadzenie imprez sportowych z publicznością na trybunach przez kilkanaście miesięcy. Potem kolejnymi przeszkodami były zobowiązania aktorskie u Martyna Forda. Natomiast w kwietniu 2022 roku na bokserskiej gali celebrytów w Londynie, brytyjski kulturysta miał zawalczyć w Londynie z Sajadem Gharibem nazywany inaczej jako: Irański Hulk, jednak w rzeczywistości wyglądał zdecydowanie inaczej, niż to było można zobaczyć na jego mediach społecznościowych. Ostatecznie walka obu panów nie doszła do skutku, z powodu powodów rodzinnych Irańczyka, który powiedział w programie telewizyjnym, że jego rodzina zerwała z nim kontakt.

Nie mogę dodzwonić się do swojej rodziny. Kiedy wróciłem, nie poszedłem do niej. Nie mogę rozmawiać z ojcem, ani z moją matką. Kiedy się do niej odezwałem, powiedziała: „Osoba, którą widziałam na nagraniu, nie jest moim synem, mój syn jest znacznie silniejszy”. – powiedział tak wtedy Irański Hulk w kwietniu 2022 roku.

Teraz jak zaznaczył Martin Lewandowski, Ford nie wystąpi w najbliższym czasie, na żadnej gali organizowanej przez organizację KSW. Powodami nieobecności Anglika są zdjęcia do nowego filmu, w którym ma grać jedną z ról. A jego debiutem prawdopodobnie będzie walka na gali zagranicznej we Francji lub Niemczech, jednak na dzień dzisiejszy nie wiadomo, czy pojedynek Forda byłby ogłoszony jeszcze w tym roku.

Źródło: KLATKA po KLATCE/YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO