Partnerka Jóźwiaka skomentowała aferę po nagraniu! „Nie wyrażałam zgody na upublicznienie…”

fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 26 marca 2023, 11:58
przez Jakub Hryniewicz
4
118
11 komentarzy

Szerokim echem odbiło się nagranie z udziałem partnerki Pawła Jóźwiaka po jego walce na ostatniej gali High League. Głos zabrała w końcu też sama Anna Kokocińska.

Niedługo po gali, która miała miejsce w katowickim Spodku na kanale YouTube freakowej organizacji pojawił się vlog z wydarzenia. Widać i słychać na nim reakcję narożników, czy też partnerów wojowników. Najwięcej szumu zrobiło się po reakcji partnerki szefa FEN, Pawła Jóźwiaka.

 – Co to ma k**wa być? Z Najmanem przegrać? K**wa! Wstawaj! – krzyczała to wycieńczonego zawodnika Anna Kokocińska.

W tej sprawie głos zabrało już wiele osób. Część potępia zachowanie partnerki Jóźwiaka, który sam jednak strofował wszystkich pisząc, że ta wspiera go jak może. Niestety w Internecie pojawiło się też wiele obraźliwych słów na temat kobiety, co oczywiście należy potępić.

Partnerka Jóźwiaka skomentowała aferę z reakcją

W końcu po kilku dniach od opublikowania materiału również i Kokocińska zabrała głos w całej sprawie, odnosząc się do niej w obszernym wpisie w swoich social mediach.

Witam Wszystkich! W związku z sytuacją do jakiej doszło na gali High League 6, po walce mojego partnera Pawła Jóźwiaka z Marcinem Najmanem, chciałabym napisać parę słów wyjaśnienia.

– Walki Pawła kosztują mnie bardzo wiele nerwów i emocji. Z całą pewnością wole oglądać go w roli promotora, niż zawodnika. Ostatnia walka była bardzo wyrównana i zacięta. Wchodząc do klatki na ogłoszenie werdyktu byłam przekonana że Paweł wygrał na punkty. Gdy zapadł ostateczny werdykt moje emocje osiągnęły szczytowy poziom i Paweł usłyszał ode mnie kilka niecenzuralnych zdań…

Zdaje sobie doskonale sprawę, że takie zachowanie nie powinno mieć miejsca. W związku z tym chciałam przeprosić publicznie, przede wszystkim Pawła oraz wszystkie osoby, które uraziła moje postawa.

Chcę też zaznaczyć, iż była to sytuacja, która zaszła pomiędzy dwojgiem dorosłych ludzi i nie była widoczna ani możliwa do usłyszenia w transmisji PPV, którą oglądali widzowie o różnym przekroju wiekowym. Nagranie sytuacji z możliwą do usłyszenia ścieżką dźwiękową zostało umieszczone we vlogu celowo dla podbicia zasięgów, w systemie ogólnodostępnym na kanale YouTube W żaden sposób nie wyrażałam zgody, ani wcześniej ani później, na upublicznienie mojej osobistej reakcji. Proszę zadać sobie pytanie, komu i czemu ma to służyć? Oczywiście biorę odpowiedzialność na siebie, ale otwarte pytanie pozostawiam Państwu. Z Pawłem jestem na dobre i na złe. On wie, że zawsze może na mnie liczyć, a ten przykry incydent nie jest w stanie tego zmienić!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
118
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Romuald
Romuald
8 miesięcy temu

Pod publike odpowiedz , ale postawe juz znamy

Ania k
Ania k
8 miesięcy temu

Teraz będę z wojownikiem spod jasnej gory

Dawid
Dawid
Reply to  Ania k
8 miesięcy temu

Nie ważne z kim ,ważne żeby był z moneta. Podpisano glonojad pospolity

Szef
Szef
8 miesięcy temu

On może liczyć na nią ona na jego pieniądze 🤣🤣🤣🤣

Lol
Lol
8 miesięcy temu

Współczuję Pawłowi takiej partnerki

Cześć
Cześć
8 miesięcy temu

No jasne, nie ważne co powiedziała ale kto to nagrał i udostępnił. Tak żenujące i głupie tłumaczenie jak nagranie polityków u Sowy.
Przeprosiła bo chyba się boi żeby Pawełek jej nie odciął od kasy i nie spakował. Jak go teraz nie szanuje to lepiej nie będzie. Kolejna głupia dzida przy nadzianym facecie.

Łukasz
Łukasz
8 miesięcy temu

Z Pawłem i z Pawła pieniędzmi jest na dobre i na źle ja na jego miejscu to bym ja pogonił albo ja wsadził do klatki żeby walczyła

Han
Han
8 miesięcy temu

Ciekawe czy jak mu się kasą skończy to też będzie z nim na dobre i na złe.

Bombel
Bombel
8 miesięcy temu

jak przeprasza tylko tych co czują sie urażeni to tak jak by wogóle nie przeprosiła, czy oni sie kiedyś nauczą, że tak się nie wyznaje skruchy

Maciej
Maciej
8 miesięcy temu

Sama sobie przeczy. Miesza w tym co pisze. W oktagonie ochrzaniaJóźwiaka szczerze, że jak on mógł przegrać z Najmanem!! Czyli zaskoczenie było w niej. Natomiast na Insta już zmienia wersję, że była przekonana że on wygrywa. Decyduj się kobieto albo faktycznie potwierdziłaś słabość Jóźwiaka albo wiedziałaś że on wgrywa.

Last edited 8 miesięcy temu by Maciej
Krzysztof
Krzysztof
8 miesięcy temu

Ona go nie Kocha tylko kasa się liczy ten związek nie ma przyszłości szkoda czasu na taką panienkę

WIDEO