Omielańczuk o potencjalnej walce z ojcem Denisa! „Broni honoru całej rodziny. Całe życie ma pieścić syna?”

Dawid Załęcki, Denis Załęcki, Daniel Omielańczuk, High League
fot. YouTube/High League
Opublikowane 27 marca 2023, 16:45
przez Jakub Hryniewicz
12
3
Jeden komentarz

Daniel Omielańczuk w ostatnim wywiadzie wypowiedział się na temat możliwości stoczenia walki zarówno z Dawidem, jak i Denisem Załęckim.

Obaj Torunianie wystąpili na ostatniej gali High Laegue, która miała miejsce w katowickim Spodku. Jako pierwszy do klatki wszedł Denis, który w boksie zmierzył się z Pawłem Tyburskim. To starcie zakończyło się już jednak w pierwszej rundzie przez dyskwalifikację, bowiem „Bad Boy” dwukrotnie próbował wyprowadzić uderzenie nogą.

Zdecydowanie lepiej poradził sobie Dawid Załęcki, który po trudnej pierwszej rundzie wrócił do walki i zdołał wytrzymać pełen dystans w K-1 z „Don Diego”. Przegrał jednak po jednogłośnym werdykcie sędziowskim.

„Ojciec broni honoru całej rodziny”

Daniel Omielańczuk od dawna toczy spór z Denisem. Panowie mieli się spotkać już na czerwcowej gali High League, jednak wpis Załęckiego po porażce jasno sugeruje, że ten będzie chciał najpierw doprowadzić do sprawności kontuzjowane kolano.

Zawodnik wagi ciężkiej KSW został zapytany w rozmowie z portalem MMA.pl o osobę Dawida Załęckiego oraz o to, czy chciałby z nim zmierzyć się w klatce.

Ojciec broni honoru całej rodziny. Pokazuje się z bardzo fajnej strony w wywiadach. Pokazuje, że można się normalnie zachowywać przed walką, po walce. Tym bardziej pokazał wielki charakter w walce, bo to nie jest człowiek, który udaje zawodowca. Chłop ćwiczy dla siebie, mówi, że robi trzy razy w tygodniu kickboxing, a wychodzi do mistrza świata i walczy jak równy z równym. Nie wymięka, bije się trzy rundy.

Ten człowiek ma charakter. Tylko, wiesz, walka z nim to nie jest dla mnie coś takiego emocjonującego, bo z nim nie mam żadnych zatargów. A co on ma? Za syna wychodzić i wyjaśniać wszystko? Całe życie ma pieścić syna? To już dorosły chłop. Musi go odciąć od cycka.

Inaczej sytuacja wygląda z „Bad Boyem”. Omielańczuk przyznał wprost, że ich spór musi znaleźć ujście w pojedynku. To w jakiej dyscyplinie panowie mieliby się zmierzyć nie robi Danielowi żadnej różnicy.

On ma niby kontuzję. Ja mam kontuzje na dwóch kolanach, żadna tajemnica. Możemy porównać nasze rezonanse, to mu się zrobi głupio, naprawdę głupio… Jestem cały czas otwarty, bo uważam, że za dużo powiedział w stosunku do mnie rzeczy niefajnych i musi to być wyjaśnione. Są rzeczy, które trzeba wyjaśnić. MMA, boks, kickboxing, nie robi mi żadnej różnicy.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
12
3
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kar0L
Kar0L
2 miesięcy temu

Przecież mu nawet do głowy nie przyszło żeby z ojcem Denisa walkę robić głomby

WIDEO