Różal skomentował kopnięcia Załęckiego! „O co są pretensje? Nagle ludzie doszukują się sportu…”

fot. High League/YouTube
Opublikowane 27 marca 2023, 10:41
przez Jakub Hryniewicz
15
7
Brak komentarzy

Był mistrz wagi ciężkiej KSW, Marcin Różalski, wypowiedział się na temat ostatniego pojedynku Denisa Załęckiego. „Różal” zauważył, że kibice zmienili swoje podejście do gal freakowych.

Popularny „Bad Boy” e względu na kontuzję kolana, której doznał w ubiegłym roku, mocno naciskał by jego walka z Pawłem Tyburskim odbyła się na zasadach boksu. Influencerowi było to nie w smak, gdyż tracił przez to swój największy atut, czyli mocne kopnięcia. Koniec końców te padły, ale ze strony Denisa Załęckiego, który przegrał przez dyskwalifikację.

Całość w bardzo ostrych słowach skomentował „Don Diego”. Wypowiedź Mateusza Kubiszyna zobaczyć możesz poniżej.

„Nagle w galach freakowych ludzie doszukują się sportu”

Marcin Różalski gościł na ostatniej gali Krwawy Sport, gdzie jego syn Jakub Malinowski przegrał niestety walkę na zasadach Muay Thai. „Różal” udzielił też wywiadu kanałowi TV Reklama, gdzie został zapytany o to, czy jego zdaniem Załęcki powinien wyjść do walki z urazem.

– Jeżeli przyjedziesz na jakąkolwiek galę i szczerze porozmawiasz z zawodnikami, nie do kamery, mało znajdziesz kogokolwiek, żeby nie miał kontuzji – odpowiedział były zawodnik KSW. – Są kontuzje mniejsze i większe. Wiesz, zawodnicy są tacy, że po prostu… to jest trochę brawura, bo często właśnie się dzieje, jak się dzieje. Często sam walczyłem z poważnymi kontuzjami, czasami udawało się wygrać z tymi kontuzjami, czasami przegrywałem. Na przykład Mamed kiedyś wyszedł z bardzo ciężką kontuzją kręgu szyjnego, gdzie mógł zostać sparaliżowany, walkę wygrał. Michał Materla na ostatniej walce tak samo, miał blokadę bardzo poważną, gdzie już prawą ręką nie mógł bić. Nie ma także z kontuzją nie należy wchodzić.

Dziennikarka przytoczyła też wypowiedź Daniela Omielańczuka, który uważa, że „Bad Boy” udawał uraz, by nie przegrać przez KO. „Różal” przypomniał jednak, jak jeszcze parę lat temu patrzono na świat freak fightów.

– Wiesz, Daniel ma prywatny konflikt z Denisem no i kurczę, ten konflikt będzie trwał. Mam „Internety” i coś tam mi przemknęło, no to że Denis kopnął przeciwnika, tak? Kurczę, dobrze, OK, można się czepiać i tak dalej.

Tylko teraz zwróć uwagę na jedną rzecz. Jak powstawały galę freakowe Fame MMA, to wszyscy to lżyli i wszyscy mieli z tego bekę za przeproszeniem. Nagle w tych galach ferakowych ludzie doszukują się sportu. No Denis kopnął – nie wiem, czy w ferworze walki, czy coś tam, – na gali freakowej to ja nie wiem o co są pretensje?

Na galach freakowych są miejsca na freakowe zachowania. Tak jak tata Murański ugryzł Arka Tańculę, wcześniej Marcin Najman kopnął Don Kasjo… No to są takie miejsca na takie zachowania.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
15
7
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO