Rusza studio FANSPORTU TV! Marian Ziółkowski pierwszym gościem (VIDEO)

Fot. YouTube
Opublikowane 27 marca 2023, 19:54
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Nasz portal startuje z nowym formatem. Przedstawiamy wam studio FANSPORTU TV, w którym jako pierwszy gościł mistrz KSW w wadze lekkiej.

Nowe studio to nie tylko tradycyjne wywiady. Na kanale pojawi się wiele nowych materiałów jak np. szczegółowe analizy pojedynków przeprowadzone przez dziennikarzy i ich gości, zapowiedzi walk oraz wydarzeń, a także programy na żywo.

W studio będą pojawiać się zawodnicy oraz trenerzy, a w trakcie rozmów live widzowie będą mieli okazję dodzwonić się do naszych rozmówców i zadać im pytania. Już niedługo pojawi się wiele materiałów. Pierwszym z nich jest wywiad z Marianem Ziółkowskim, który powróci do klatki na gali Colosseum II.

Przed kamerami pojawił się wraz ze swoim pasem mistrzowskim, o który 3 czerwca zawalczy z Salahdinem Parnassem. Na ten moment jest to drugi pojedynek oficjalnie potwierdzony przez KSW. Na Stadionie Narodowym zobaczymy również Mariusza Pudzianowskiego walczącego z Arturem Szpilką.

Poniżej znajdziesz pierwszy wywiad przeprowadzony w nowym studio FANSPORTU TV z Marianem Ziółkowskim. Kolejnym naszym gościem będzie trener Zbigniew Raubo:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments