Zawodnik UFC gotów bić się z fanem! Kibic zarzucił mu tchórzostwo [VIDEO]

fot. Twitter
Opublikowane 27 marca 2023, 15:28
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Do dość niecodziennej sytuacji doszło na minionej gali UFC. Goszczący w San Antonio gruziński zawodnik kategorii koguciej Merab Dvalishvili był gotów rzucić na fana, który zarzucił mu tchórzostwo.

Dvalishvili przed kilkunastoma dniami odniósł zdecydowanie największą wygraną w swojej dotychczasowej karierze. Merab pewnie pokonał byłego mistrza UFC Petra Yana, deklasując go w celnych uderzeniach 202 do 87 i zaliczając aż 11 obaleń na przestrzeni 25. minut.

Tym samym Gruzin wskoczył na 1. miejsce w rankingu kategorii koguciej, jednak o pas nie zawalczy. Po pierwsze w main evencie gali UFC 288 o odzyskanie pasa powalczy powracający z emerytury Henry Cejudo. Po drugie obecnym championem jest Aljamain Sterling, klubowy kolega, a prywatnie bliski znajomy „The Machine”.

Panowie mówili w wywiadach, że nie byliby specjalnie zainteresowani walką ze sobą nawzajem. Gruzina otwarcie krytykował nawet Dana White twierdząc, że odrzucenie pojedynku o pas mistrzowski nie jest mądrym ruchem z jego strony. Również część fanów krzywo patrzy na ten fakt.

Jeden z kibiców swoją frustrację skierował bezpośrednio na Meraba Dvalishviliego. Gruziński pretendent pojawił się na trybunach podczas gali UFC on ESPN 43, która w miniony weekend odbywała się w San Antonio. Ów widz zarzucił „The Machine”, że ten unika wyzwań i tchórzy przed starciem ze Sterlingiem, co bardzo nie spodobało się fighterowi.

Jak widać na poniższym nagraniu, Dvalishvili ruszył na kibica, choć ten… znajdował się na podwyższeniu. Merab był gotów do bójki, jednak wszystko koniec końców zakończyło się bez rękoczynów.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO