Zawodnicy na Underground Boxing Night 2 przed wielką szansą! „Chcemy, żeby się rozwijali i mieli motywację. Dlatego…” [VIDEO]

fot. Instagram/YouTube
Opublikowane 30 marca 2023, 11:06
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Jeden komentarz

W najbliższą sobotę w Forcie Bema dojdzie do wyjątkowej gali: Underground Boxing Night 2. Organizatorzy po raz kolejny chcą zapewnić kibicom moc wrażeń i oprócz znanych zawodników, znów pojawią się nowe twarze.

To już druga edycja wydarzenia, na którym zawodnicy mierzą się w małym ringu 3×3 metry, który wyznaczają snopki siana. Kibice znajdują się bardzo blisko zawodników, którzy walczyć będą w dziesięciouncjowych rękawicach na zasadach boksu. W jednym z extra fightów dojdzie też do starcia w K-1.

Transmisja z gali dostępna będzie tylko i wyłącznie w systemie PPV. Na uwagę zasługuje niska cena (19,99 zł), a stream wykupić możecie klikając w poniższy link!

-> Oglądaj Underground Boxing Night 2 na żywo <-

„Chcemy, by mieli motywację”

W ośmioosobowym turnieju do zgarnięcia jest wyjątkowa nagroda w postaci wyjazdu na obóz treningowy do Andrzeja Fonfary. Jak podkreślił Dawid Ambroziak w wywiadzie dla Fansportu TV, jako organizatorzy starają się kreować własne gwiazdy i stawiają na ich rozwój.

Dobrze byłoby mieć te znane nazwiska. Będziemy chcieli raczej swoich zawodników promować, dlatego też chociażby właśnie wygrana: wyjazd do Andrzeja Fonfary, by ci zawodnicy nasi po prostu mogli się rozwijać, by mieli motywację do tego, żeby iść tą sportową drogą.

„Ambro” zaznaczył też, że specjalnie wybrali taką nagrodę, a nie stricte pieniężną, by zwycięzca turnieju z całą pewnością rozwinął swe umiejętności.

Jeżeli na przykład wygrana byłaby wygraną pieniężną i wiadomo na co by ci zawodnicy wydali te pieniądze, może nie do końca poszłoby to na sport… Jeżeli dostajesz nagrodę i to jest wyjazd na podciągnięcie swoich umiejętności to na pewno to zrobisz. Jeśli dostaniesz ode mnie 5000 zł, to może za 500 zł podciągniesz swoje umiejętności, a za 4,5 wydasz, tu gdzieś kupisz coś pójdziesz na imprezę i jakoś tam inaczej rozdysponujesz te pieniądze. A tutaj na pewno te pieniądze w całości zostaną przeznaczone na ten cel.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Underground Boxing Night 2 PPV: Gdzie oglądać? Cena i transmisja na żywo – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
8 miesięcy temu

[…] obóz w USA i treningi pod okiem Andrzeja Fonfary. Organizatorzy zaznaczają, że chcą rozwijać swoich fighterów, a taki zagraniczny camp na pewno otworzy wiele drzwi. Gdzie i kiedy oglądać Underground Boxing […]