Ferrari uważa się za najlepszego freaka w historii: „Nie mam żadnych wątpliwości. Nawet najlepsi na świecie przegrywają, łącznie z Tysonem”

Fot. YouTube
Opublikowane 31 marca 2023, 09:08
przez Przemek Krautz
2
15
Jeden komentarz

Amadeusz „Ferrari” Roślik nie ma wątpliwości, że jest najlepszym freak fighterem w historii. Zamierza to udowodnić w kolejnych pojedynkach.

Zawodnik z Warszawy bez wątpienia wzbudza ogromne emocje i przyciąga wielu kibiców. Jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych freaków, a konferencje czy programy z jego udziałem zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Nie zawsze jednak pokazuje się z najlepszej strony podczas walki.

„Ferrari” zamierza tworzyć swoją legendę

Największym problemem Amadeusza są przygotowania, do których nie podchodzi na poważnie, regularnie opuszcza treningi, ale też bardzo często łapie kontuzje. Jego trener Mirosław Okniński wielokrotnie wspominał, że ma on duży potencjał, jednak nie wykorzysta go, jeśli nie będzie ciężko pracował na sali.

Jego łączy bilans we freak fightach to 5 zwycięstw oraz 6 porażek. Trzeba jednak zaznaczyć, że w jednej z walk pokonałby Adriana Polaka, gdyby nie nielegalne kopnięcie i dyskwalifikacja. Również w ostatnim starciu był bliski zwycięstwa.

W zestawieniu z Kamilem Łaszczykiem dominował przez trzy rundy, ale w ostatniej odsłonie rywalowi udało się odwrócić losy walki. „Szczurek” rozbił Amadeusza zaledwie kilka sekund przed końcem pojedynku.

W ostatnim wywiadzie dla kanału Dywanik nazwał to wypadkiem przy pracy. Stwierdził też, że jest najlepszym freak fighterem w historii, a porażki zdarzają się każdemu, także legendarnym zawodnikom na najwyższym poziomie, czego przykładem jest Mike Tyson, będący inspiracją dla „Ferrariego”:

– Zawsze Tysona słucham w szatni przed walkami, podoba mi się jego nastawienie, jego mindset, wiadomo że on walczył na swoim poziomie, ja na swoim poziomie. Ja na swoim poziomie mam dokładnie ten sam mindset. Ludzie mają różne zdanie na temat freaków i spekulują, kto jest najlepszy, a ja nie mam żadnych wątpliwości, kto jest najlepszym freak fighterem w historii. Następnymi czynami mam zamiar tworzyć swoją legendę.

– Od 3 lat nie przegrałem żadnej walki w MMA, to była moja pierwsza porażka, ale najlepsi na świecie przegrywają, łącznie z Mikiem Tysonem. To był wypadek przy pracy spowodowany niedotrenowaniem przez kontuzję. (…) Ja w głębi wiem, że tego nie przegrałem, ale traktuję to jako porażkę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
15
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Twój pogromca
Twój pogromca
8 miesięcy temu

Jestem najlepszym freak fighterem w historii hsgaha no ładnie gość odleciał. Więcej porażek niż wygranych ale uważa się za najlepszego. Weź chłopie ochlon i zastanów się nad sobą. Jesteś zalosny, mam nadzieje ze juz nic nie wygrasz i skończysz marnie

WIDEO