Jedna zawodniczka z federacji Prime Show MMA dołączy do FAME? Boxdel nie zaprzecza

Foto: YouTube
Opublikowane 31 marca 2023, 10:25
przez Miłosz Sojka
0
1
Jeden komentarz

Wczoraj na kanale WATAHA – Krulestwo ukazał się wywiad Sylwestra Wardęgi z Michałem „Boxdelem” Baronem, gdzie obaj panowie w psiakobusie podczas rozwożenia karmy dla psów do jednego schroniska, rozmawiali w trakcie podróży na różnorodne tematy. Wardęga postanowił pociągnąć za język jednego ze współwłaścicieli Fame MMA w sprawie przenosin zawodniczki Prime Show MMA do ich organizacji.

Jak wiadomo ostatnio federacja Prime Show MMA nie ma zbyt dobrej passy. Najpierw przekładanie terminu gal z marca na czerwiec, potem problemy z wypłatami dla takich zawodników jak: Konrad „Skolim” Skolimowski, czy Paulina Hornik, którzy oficjalnie napisali na mediach społecznościowych lub nagrali filmy na ten temat, że nie dostali wszystkich należytych pieniędzy, jakie mieli zapisane w kontrakcie, a do tego ostatnia gala Prime Show MMA 4: Królestwo, która odbyła się w Szczecinie po meczu grupowym MŚ w Katarze 2022 pomiędzy Polską a Arabią Saudyjską nie zachęciła zbyt dużo osób do zakupu PPV na tą galę, przez co samo wydarzenie wygenerowało bardzo duże straty finansowe.

Zawodniczka z przeszłością w Prime dołączy do Fame MMA?

Przez te wszystkie sytuacje, dużo ostatnio mówi się w mediach społecznościowych, o tym, że federacja Prime prawdopodobnie zakończy swoje funkcjonowanie i już nie będą organizowali nowych wydarzeń. Ten temat postanowił poruszyć były prowadzący konferencje FAME – Sylwester Wardęga, który postanowił spytać się Boxdela czy ta federacja freakowa za niedługo upadnie.

Więc co nie wiem, nie jestem inicjant (inaczej inicjator). Wiem jedynie, że bardzo przekładają terminy.- odrzekł następująco Boxdel.

Wardęga jednak nie dawał za wygraną i zapytał się jednego ze współwłaścicieli FAME, że według jego nieoficjalnych przecieków do organizacji FAME MMA trafi zawodniczka z Prime Show MMA, która debiutowała dla tej federacji. Na to zadane pytanie Boxdel odpowiedział wymijająco, ale i także nie zaprzeczając.

Oficjalnie ci nie potwierdzę, bo nie mogę, ale jedno rzecz mogę ci powiedzieć, że tak. Po pierwsze, żeby nikt zaraz, bo widziałem wiele komentarzy typu ludzi: Nagle High League i FAME wydało oświadczenie i ściągają ludzi z Prime tylko nasze oświadczenie polega na tym, że my nie zabieramy ludzi, którzy mają aktywny kontrakt. Tego nie robimy, ale jeżeli komuś się coś kończy, albo np. nie wiem zostaje coś niespełnione w Prime i jakby kontrakt zostaje nieważny, i zawodnik jest wolny, to wtedy możemy.oznajmił współwłaściciel FAME.

W ostatnich czterech gal Prime Show MMA wśród dziewczyn, które zaliczyły debiut dla tej organizacji, mamy takie nazwiska jak między innymi:

Wiola „Wiolka” Kotelecka

Oliwia Sadkowska

Julia „Queen of the Back” Pelc

Aleksandra Okrzesik

Dominika Rybak

Klaudia „Klaudusiek” Kapuśniak

Martyna „Pysia” Zbirańska

Paulina Hornik

Dagmara Szewczyk

Magdalena „Maluba” Lubacz

Ewa „Tygrysica” Piątkowska

Pod uwagę nie brałem takie zawodniczki: jak Zusje, Annę Andrzejewską, czy Monikę „Esmeraldę” Godlewską, które wcześnie zanotowały występy dla organizacji FAME.

Z tych wymienionych przeze mnie nazwisk wychodzi, że najbardziej prawdopodobną zawodniczką, która może wystąpić na galach FAME jest prawdopodobnie: Paulina Hornik, która ostatnio na High League 6 w Katowicach zaliczyła porażkę w pojedynku z Lexy Chaplin, a jak wiadomo High League i FAME żyją aktualnie w przyjacielskich stosunkach. Nie wykluczać można również takich opcji jak zatrudnienie Ewy Piątkowskiej, której zakończyła się współpraca z Prime lub Dominiki Rybak. Pewnie już za niedługo organizacja FAME ogłosi nazwisko byłej zawodniczki Prime, która zasili szeregi największej federacji freak-fightowej w Polsce.

Źródło: WATAHA- Krulestwo/YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
8 miesięcy temu

Dagmara Szewczyk też walczyła w fame jak coś

WIDEO