Kibicowskie starcia już w sobotę na gali Underground Boxing Night 2! „Mogą być różne miasta, różne kluby, ale jeżeli dochodzi do rywalizacji, należy się szacunek”

Fot. YouTube
Opublikowane 31 marca 2023, 10:31
przez Przemek Krautz
3
0
Brak komentarzy

Już w tę sobotę w Forcie Bema odbędzie się emocjonujące wydarzenie Underground Boxing Night 2. Organizatorzy w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl przybliżyli kibicom szczegóły gali.

To już druga edycja bokserskiego eventu w bardzo nietypowej odsłonie. Pojedynki podczas UBN nie toczą się w zwykłym ringu pomiędzy linami, tylko na arenie o wymiarach 3×3 metry, otoczonej snopkami siana oraz kibicami, którzy oglądają wszystko z bliska.

Tym razem dojdzie do elektryzujących walk nie tylko w boksie, gdyż jeden pojedynek dodatkowy odbędzie się na zasadach K-1. Może spodziewać się zaciętej konfrontacji, gdyż na tak małej przestrzeni zawodnicy będą zmuszeni do ciągłej wymiany ciosów.

Transmisja z gali dostępna będzie wyłącznie w systemie PPV. Na uwagę zasługuje niska cena, która wynosi zaledwie 19,99 zł, a subskrypcję wykupić możecie jedynie klikając w poniższy link!

-> Oglądaj Underground Boxing Night 2 na żywo <-

Walki kibiców na gali Underground Boxing Night 2

Aby zapewnić dodatkowe emocje, organizatorzy zadbali o wyjątkowe zestawienia, w których zmierzą się ze sobą kibice ekip z kilku polskich miast. W rozmowie z fansportu.pl właściciele przyznali, że takie konfrontację będą źródłem sportowej złości i jeszcze większej chęci rywalizacji:

– Nawet pojedynek miast, że jedno z drugim się nie lubi i ewentualnie kluby sportowe. To nawet bardziej chodzi o sportową złość i podnieść adrenalinę wśród zawodników oraz wśród kibiców. Dlatego też postanowiliśmy zrobić takie extra fighty, żeby umilić kibicom ten turniej.

W dalszej części wywiadu wskazał o jakich zestawieniach mowa. Między innymi Michał Idziak z Legia Fight Club zmierzy się z kibicem Ruchu Chorzów Krystianem Bętkowskim. Natomiast Artur Tomala z Radomiaka Radom zawalczy z Mateuszem Szargutem, który sympatyzuje z Piastem Gliwice.

– Ta gala pokaże, że mogą być różne miasta, różne kluby sportowe, ale jeżeli dochodzi do rywalizacji, to przede wszystkim należy się szacunek sportowy. Ta rywalizacja, złość, to wszystko zostanie w ringu. Szacunek jest dla każdego zawodnika, który podejmie rękawice.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments