Poważna kontuzja reprezentanta Polski! Może nie zagrać do końca sezonu

Foto: YouTube
Opublikowane 1 kwietnia 2023, 13:31
przez Miłosz Sojka
0
0
Brak komentarzy

26-krotny reprezentant Polski – Tomasz Kędziora, który w styczniu trafił na wypożyczenie z ukraińskiego Dynamo Kijów do greckiej drużyny – PAOK-u Saloniki, doznał bardzo poważnej kontuzji, przez co jego występy w tym sezonie dla ekipy z Salonik mogą być już niemożliwe.

Jak na razie Kędziora dla greckiego zespołu rozegrał tylko cztery spotkania, strzelając jednego gola. Jego nieregularna gra w Grecji spowodowała, że Fernando Santos postanowił nie powoływać byłego zawodnika Lecha Poznań na marcowe zgrupowanie reprezentacji Polski. Teraz jednak na prawego obrońcę spadło kolejne nieszczęscie.

Dłuższa pauza od gry Tomasza Kędziory

Jak poinformował grecki zespół 28-letni Kędziora doznał kontuzji mięśnia dwugłowego ramienia. Z tego powodu Polak będzie niezdolny do grania w piłkę od czterech do nawet sześciu tygodni. Patrząc na fakt, że rozgrywki ligowe w Grecji kończą się w połowie maja, może to oznaczać, że prawego obrońcę już w tym sezonie nie wystąpi w żadnym spotkaniu jako piłkarz PAOK-u Saloniki.

Kontuzja powoduje że pozostanie Kędziory w Salonikach staje pod dużym znakiem zapytania. Jego wypożyczenie z Dynama Kijów kończy się pod koniec czerwca, a patrząc że w Grecji 28-latek zbytnio nie pograł, a w Ukrainie trwa nadal wojna, przez co funkcjonowanie w takich warunkach jest prawie niemożliwe, to może oznaczać, że Kędziora wraz ze swoim agentem – Szymonem Pacanowskim, będą musieli poszukać kolejnego wypożyczenia do innej drużyny. Obecnie umowa Kędziory z Dynamem Kijów kończy się dopiero 30 czerwca 2024 roku.

Obecnie PAOK Saloniki w ligowej tabeli Superligi zajmują czwartą pozycję ze stratą pięciu punktów do lidera – Panathinaikosu Ateny.

Żródło: Sport.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments