„Boxdel” może zawalczyć z Najmanem za gigantyczne pieniądze? Wardęga ujawnia ofertę High League: „Proponowali ci nawet…”

Fot. YouTube
Opublikowane 3 kwietnia 2023, 10:29
przez Przemek Krautz
0
0
4 komentarze

Sylwester Wardęga zdradził ciekawe informacje dotyczące potencjalnego pojedynku „Boxdela” z Marcinem Najmanem, do którego miałoby dojść w jednej z federacji.

W ostatnim czasie głośno było o niedoszłym sparingu pomiędzy włodarzem FAME i „El Testosteronem”. Zawodnik z Częstochowy zaprosił do siebie Michała Barona i ustalił datę starcia. Co ciekawe, czekał na „Boxdela”, mimo że ten nie potwierdził terminu i kilka dni wcześniej wyjaśnił, że nigdzie się nie wybiera.

Dojdzie do walki „Boxdel” vs Najman?

Teraz Sylwester Wardęga na swoim kanale gościł „Boxdela”. W pewnym momencie poruszył temat Najmana i ujawnił, że federacja High League jest gotowa zorganizować taką walkę oraz zapłacić włodarzowi FAME naprawdę duże pieniądze, gdyż kwotę 7-cyfrową, czyli co najmniej milion złotych.

– High League ma duże parcie, żeby zorganizować tę walkę, bo to byłaby duża walka. Chcieliby ją zorganizować u siebie. Z tego, co słyszałem, proponowali ci nawet 7-cyfrowa kwotę, co jest dużą kwotą we freak fightach. Dlaczego nie chcesz tego przyjąć?

Odpowiedź „Boxdela” i to, jak zareagował na słowa Wardęgi, wskazują na to, że posiadał prawdziwe informacje:

Znaczy tam… Też nie chcę niczego potwierdzać – Odparł „Boxdel”, który od razu roześmiał się po tych słowach i kontynuował – Na pewno by to było dla nich atrakcyjne. Znowu bym zrobił z siebie hipokrytę, że to w FAME ma bana, ale tutaj wychodzi jedna z czterech części FAME, żeby skopać mu dupę.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Najman wbija szpilkę w Boxdela i Szeligę! „Bardzo dziwnych czasów dożyliśmy. Jeśli chodzi o ten FAME, to tam jest jakiś…” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
2 miesięcy temu

[…] Więcej na ten temat znajdziesz tutaj – High League chce zorganizować walkę „Boxdel” vs Najman! Wardęga ujawnia, jaką kwotę zapropo… […]

Arek
Arek
2 miesięcy temu

Chyba nie potrafie liczyc ale dla mnie kwota 7 cyfrowa to przynajmniej 10 milionow a nie milion zlotych

Damian
Damian
Reply to  Arek
2 miesięcy temu

1 000 000 raczej ty masz problem z liczeniem

Paweł
Paweł
Reply to  Arek
2 miesięcy temu

7cyfrowa a nie 7zer

WIDEO