Lewandowska mogła walczyć w KSW! Wspomina ofertę od szefa federacji: „Powiedziałam Robertowi, że gdyby nie to, że jestem jego żoną, to…”

Foto: YouTube
Opublikowane 4 kwietnia 2023, 21:06
przez Miłosz Sojka
0
1
Jeden komentarz

W poniedziałkowy wieczór gościem w rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim była Anna Lewandowska. Żona Roberta Lewandowskiego w podcaście „WojewódzkiKędzierski” zdradziła, że dostała kiedyś propozycję zawalczenia w największej organizacji mieszanych sztuk walki w Polsce.

Anna Lewandowska, zanim została najbardziej rozpoznawalną Polką, trenowała karate, gdzie osiągnęła bardzo duże sukcesy. Gdyby policzyć wszystkie medale, jakie żona napastnika Barcelony zdobyła za czasów uprawiania tej dyscypliny, licząc zdobyte medale na Mistrzostwach Świata, Europy, Polski wyszłoby ich aż 36.

Lewandowska mogła być zawodniczką federacji KSW

Kuba Wojewódzki postanowił zapytać Annę Lewandowską, czy byłaby chętna na stoczenie pojedynku dla najbardziej rozpoznawalnej w ostatnim czasie organizacji freak-fightowej w Polsce – Fame MMA, jednak tutaj trenerka personalna odrzuciła taki pomysł.

Zdradziła jednak, że miała propozycję stoczenia walki dla organizacji KSW. Ostatecznie musiała z niej zrezygnował, dlatego że jest żoną znanego piłkarza.

To było dosyć zabawne, ponieważ byliśmy na kawie i powiedział mi, że to dwa lata przygotowań, dwóch trenerów, a ja mówię: „Wiesz, ja muszę z mężem porozmawiać, bo będziemy teraz starać się o dziecko”. Wyszłam ze spotkania i po godzinie była już informacja w mediachwspominała Lewandowska, dodając, że jej mąż po godzinie dowiedział się z mediów, że jego żona spotkała się ze współwłaścicielem organizacji KSW – Martinem Lewandowskim.

Mój mąż dowiedział się o tym z prasy i pyta: „Ania, co ty kombinujesz? Co to za artykuły?”. Kiedyś powiedziałam do Roberta, że gdyby nie to, że jestem jego żoną, pewnie wzięłabym udział w takim wydarzeniu – dokończyła trenerka personalna.

Źródło: WojewódzkiKędzierski/YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ciul
Ciul
7 miesięcy temu

Błazenada zwykła

WIDEO