Denis wyśmiewany w środowisku kibicowskim? Wielki Bu ujawnia: „Wszyscy mają go za klauna. Wszyscy się z niego śmieją”

Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 5 kwietnia 2023, 09:34
przez Przemek Krautz
169
7
11 komentarzy

„Wielki Bu” po raz kolejny wypowiedział się na temat Denisa Załęckiego. Tym razem zdradził, co myśli o nim środowisko kibicowskie.

„Bad Boy” stracił bardzo dużo w oczach kibiców, a także swoich rywali po ostatniej porażce na gali High League 6. Już drugi raz z rzędu wyszedł do klatki z kontuzją, a teraz dodatkowo kopał w walce bokserskiej i przez dyskwalifikację przegrał z Pawłem Tyburskim, chociaż zapewniał, że znokautuje swojego rywala.

Będzie później chodził w drutach, żadne kuracje na twarz mu nie pomogą. 18 marca złamię szczękę Tyburskiemu – zapowiadał Załęcki.

„WIelki Bu” o reakcjach środowiska kibicowskiego

W ostatnim wywiadzie „Wielki Bu”, który miał bić się z Załęckim, mocno skrytykował jego postawę. Odniósł się także m.in. do narracji, jaką Denis zbudował dookoła swojej osoby. W wywiadach wielokrotnie opowiadał o bójkach, a swoje konflikty z innymi freak fighterami chciał wyjaśniać poza klatką. Co ciekawe, do jednej z walk wychodził nawet z rekordem ulicznym 50-0.

W rozmowie z Antyfakty „Wielki Bu” odniósł się do tego i przyznał, że dla niego Załęcki zbudował swoją popularność na kłamstwie:

– Ani nie jest słowny, ani nie jest charakterny. Jest nikim. Może te dzieciaki na Instagramach to łyknęły. Jak wiemy, tysiąc razy powtórzone kłamstwo staje się prawdą. Tyle maglowania super Denisa, który przegrywa z „najlepszymi”, a wychodzi na to, że tak naprawdę przegra z każdym. Cudem wygrał z Alanem, co teraz różnie by mogło się ułożyć.

Poruszył również temat środowiska kibicowskiego. Nie jest bowiem tajemnicą, że Denis Załęcki należy do ekipy Elany Toruń razem ze swoim przyjacielem Krystianem „Tysonem” Kuźmą” znanym z GROMDY. „Wielki Bu” nie pozostawił w tej kwestii żadnych wątpliwości i stwierdził, że osoby z tego środowiska wyśmiewają „Bad Boya”:

– On się zawsze powołuje na jakieś tajemne środowiska, sztywne głosy zza ściany, że ktoś mu mówi. Tak naprawdę wszyscy się z niego śmieją i się śmiali. To on ma dostęp do głównego nurtu, to on o sobie opowiada. Nikt nie pyta środowiska, co o nim uważa. Może tylko z pięciu bliskich kolegów się dobrze o nim wypowie, ale też pewnie dlatego, że mogą obcinać profity z jego popularności. W całym środowisku kibicowskim, nie wiem, na jakie on się powołuje, to wszyscy mają go za klauna.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
169
7
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mksmma
Mksmma
1 miesiąc temu

Dobrze mówi Denis jest skonczony

Dawid
Dawid
1 miesiąc temu

To dopiero jak musi bardzo być skończony „Bu” jak tak o nim pier***il.. Następny łeb szuka atencji

Daniel
Daniel
Reply to  Dawid
1 miesiąc temu

Bu to taki sam pajac jak denis.ludzie z lechii też się z niego śmieją, nie cieszy się poważaniem.

Lechia gdansk
Lechia gdansk
Reply to  Daniel
1 miesiąc temu

w samo sedno. Celebryta i pajac , i wszyscy z niego bk maja

FanMMA
FanMMA
Reply to  Dawid
1 miesiąc temu

Od Denisa który prawie od karzegi wpie**** dostaje, a później udaje kontuzje. To nikt nie jest większym klaunem 🤦

Mistrz
Mistrz
1 miesiąc temu

Bo to jest klaun

MM13
MM13
1 miesiąc temu

Wszystko co mamy to slowo I szacunek..

Damian
Damian
1 miesiąc temu

Ten łeb ten klaun …oceniacie szczekacie rozkminiacie a jak jeden z drugim na puchę wjedzie to ani be ani me i siedzą jak ..izdy i liza d*pe żeby przetrwać a tutaj kozaki anonimowo
PATRZA TYLKK KTO ZNAJOMY ILU OD NIEGO I WTEDY WIELKIE PANISKA Z KRYMINALU I NA OSIEDLU WYCHODZA „NORMALNE CHLOPY” ” Z ULICY” i komentują A tak bez kolegów telefonu na gościnnych występach nie odezwałby się ani jeden ani drugi
DZIS JEST CZAS POZEROW A NORMALNYCH CHLOPAKOW JAK NIE WIDAC TAK NIE SLYCHAC a wy się lamusy nie prujcie zza klawiatury

Martin
Martin
Reply to  Damian
1 miesiąc temu

Te kozaki zza klawiatury mają po naście lat , ważą po 50 kilo i noszą rurki.

Simon
Simon
Reply to  Damian
1 miesiąc temu

Czesc Denis

Tomasz
Tomasz
1 miesiąc temu

Jeden pajac lepszy od drugiego, tle w temacie

WIDEO