Natan Marcoń nie jest zainteresowany walką z Szeligą? Ma na celowniku innych rywali! „Szalony Zj*b narobił w gacie”

Foto: YouTube
Opublikowane 5 kwietnia 2023, 08:27
przez Miłosz Sojka
0
0
Brak komentarzy

Zawodnik federacji Fame MMA – Natan Marcoń opublikował stories na Instagramie, gdzie jeden z użytkowników zadał mu pytanie o osoby, z którymi chciałby się zmierzyć. „Bóg Estetyki” odpowiedział, że chodzą mu po głowie dwie takie osoby, mowa konkretnie o Tomaszu „Szalonym Reporterze” Matysiaku i Mariuszu „Hejterze” Słońskim.

Debiutancką walkę dla organizacji FAME Marcoń stoczył podczas gali Fame MMA 16, gdzie po trzyrundowym pojedynku na zasadach MMA, przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Radosławem „Wiejskim Koksem” Paszko. Po tej walce o byłym współprowadzącym pierwszej edycji kontrowersyjnego show Trans TV było dość bardzo cicho na mediach społecznościowych.

Marcoń wywołuje do pojedynku Szalonego Reportera i Hejtera

Przed galą Fame MMA 17, która odbyła się na początku lutego w Tauron Arenie Kraków. Piotr” Szeli” Szeliga walczył na zasadach K-1 z byłym zawodnikiem organizacji KSW – Marcinem „Polish Zombie” Wrzoskiem. W trakcie programu face to face z udziałem panów, do akcji postanowił wkroczyć Marcoń, który bardzo mocno zaczepiał Szeligę. Doszło nawet do małych rękoczynów i potyczek słownych pomiędzy oboma zawodnikami FAME.

W ostatnich dniach Marcoń dodał zdjęcia z koszulką Fame MMA, co może oznaczać, że influencer może pojawić się w karcie walk na gali Fame MMA 18, która odbędzie się w Gliwicach, czyli z rodzinnych stron Natana Marconia. Wczoraj Bóg Estetyki postanowił ujawnić swoich potencjalnych przeciwników, z którymi chciałby wkrótce zawalczyć.

Pierwszy na tej liście znalazł się Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak, który ostatnio na gali High League 6 pokonał jednogłośną decyzją sędziów dziennikarza – Michała Cichego. Marcoń nazwał Szalonego Reportera: Szalony Zjebem, dodając jednocześnie co o nim sądzi.

Szalonego Zjeba może nie „nienawidzę”, ale bardzo go nie lubię. Chodzi mi przede wszystkim o robienie na mnie nagonki wśród osób starszych, które nie ogarniają internetu, robiąc te super mądre filmy, oraz dodając FAKE INFO przynajmniej 2 razy w tygodniu – swoją narracją, która przestawia w filmach, pewnością i ocena – stwarzał nagonkę na moją osobę. No ale jak znów zrobiło się dobrze, to nagle zmiana narracji na pozytywna napisal Marcoń, dodając, że była propozycja walki z Szalonym Reporterem, jednak według informacji Szalony „narobił w gacie i z przerażeniem się wycofał”.

Drugi ewentualnym rywalem Natana Marconia mógłby być również Mariusz „Hejter” Słoński, który ostatni pojedynek dla federacji Fame stoczył na gali Fame MMA 16, gdzie w pierwszej rundzie został pokonany przez Amadeusza „Ferrariego” Roślika. Bóg Estetyki także wydał swoją opinię, mocno atakując Hejtera.

Jeżeli chodzi o Hejtera, to nigdy w życiu nie miałem z nikim takiej ogromnej kosy. Stało się to po FAME w Krakowie. Dużo prywatnych brudów i rzeczy tam jest więc NA RAZIE nic nie wyciągam. Chyba że będę do tego zmuszony. Są też różne filmiki i zdjęcia. W skrócie pies od Kamusia jest w innej rzeczywistości i przez to, odwala różne dziwne akcje. Mam nadzieję, że nie spotkam go nigdzie indziej niż w klatce, bo wtedy do walki nie dojdzie argumentował zawodnik federacji FAME.

Źródło: Natan Marcoń/ Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO