Szeliga zabrał głos po ogłoszeniu walki z Pasternakiem: „Jestem w FAME, żeby robić rzeczy uważane za niemożliwe. Zabiorę skórę Wampira do domu”

Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 5 kwietnia 2023, 09:01
przez Przemek Krautz
1
5
Jeden komentarz

Piotr Szeliga zabrał głos po ogłoszeniu jego pojedynku na majowej gali FAME 18. Freak fighter zmierzy się z kolejnym zawodowcem.

„Szeli” pokazuje, że nie boi się wyzwań i podejmuje walkę z profesjonalnymi zawodnikami, którzy bili się dla największych organizacji. Najpierw w klatce rzymskiej przegrał z Normanem Parke. Następnie zawalczył z Marcinem Wrzoskiem, który niestety już na początku starcia po kopnięciu wylądował na wyprostowanej ręce i doznał koszmarnej kontuzji, a sędzia przerwał pojedynek.

Szeliga po ogłoszeniu walki

Tym raz przyszedł czas na Michała Pasternaka. Jest to również doświadczony zawodnik, którego bilans w MMA to 16 zwycięstw i 9 porażek. Bił się m.in. dla azjatyckiego giganta One Championship, walczył też na gołe pięści i jest mistrzem federacji WOTORE.

Walka odbędzie się jednak w K-1, gdyż „Wampir” miałby zbyt wielką przewagę w parterze. Co ciekawe, po raz pierwszy w starciu z zawodowcem Szeliga nie będzie miał tak dużej przewagi kilogramów, jak wcześniej, kiedy wynosiła ona około 10 kg.

„Szeli” po ogłoszeniu starcia zabrał głos i tak skomentował swój nadchodzący pojedynek:

– Kolejna robota do zrobienia! Zawsze chce wyzwań i takie kolejny raz zapewnili mi włodarze Fame. Miałem kilku przeciwników do wyboru, ale razem z moim trenerem @dondiego_kubiszyn wybraliśmy najmocniejszego.

Ja jestem w Fame, by dawać ludziom emocje, po jakie przychodzą na trybuny i przed odbiorniki, a także, by robić rzeczy uważane przez społeczność za niemożliwe i wiem, że jak ta walka, za szybko się nie skończy, „jak ostatnio” to tak właśnie będzie. Nie mogę doczekać się konferencji, a 20 maja zabieram diamentową skórę „Wampira” do domu i przy okazji wyjaśnimy sobie kilka spraw. Aaaaa byłbym zapomniał… Przegrany sprząta szatnie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
5
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel
Daniel
8 miesięcy temu

Mógł powiedzieć, że przegrany je gile.

WIDEO