Fame MMA 18: Robert Pasut wraca do klatki FAME. Jego rywalem znany raper

Foto: YouTube
Opublikowane 6 kwietnia 2023, 09:14
przez Miłosz Sojka
0
0
Jeden komentarz

Wczoraj wieczorem federacja Fame MMA ogłosiło kolejne zestawienie, które dołączyło do karty walk na galę Fame MMA 18, która odbędzie się 20 maja w Atlas Arena Łódź. Współzałożyciel kanału na YouTube „Abstrachuje TV” – Robert „Sutonator” Pasut zmierzy się z polskim raperem – Wacławem „Wac Toją” Osieckim. Walka odbędzie się w formule K-1, małe rękawice, 3×3 minuty.

Robert Pasut ostatni pojedynek dla organizacji FAME stoczył na gali Fame MMA 16 w Arenie Gliwice, gdzie w drugiej rundzie pokonał Jacka Murańskiego. Wcześniej popularny Sutonator zwyciężył w swoim debiucie dla organizacji Fame podczas gali Fame MMA 13 z Jakubem „Japczanem” Piotrowiczem. Teraz jednak przed Robertem Pasutem czeka stoczenie walki w formule K-1.

Pasut zmierzy się z raperem podczas gali Fame MMA 18

Rywalem Pasuta na gali Fame MMA 18 będzie polski raper- Wacław „Wac Toja” Osiecki, który na ostatniej gali Fame MMA 17 w krakowskiej Tauron Arenie pokonał znanego aktora i rapera w formule K-1- Sebastiana „AlterBoya” Fabijańskiego, który przed walką był zdecydowanym faworytem do wygrania tego starcia, jednak Osiecki postanowił wszystkich zaskoczyć i w bardzo łatwy sposób pokonał swojego oponenta. Teraz Wac Toja będzie chciał zaliczyć drugą wygraną dla federacji FAME w walce z Robertem Pasutem.

Trzeba powiedzieć, że obaj panowie za bardzo się nie lubią. Podczas dwóch konferencji do gali Fame MMA 17, gdzie Robert Pasut współprowadził z Hubertem Mściwujewskim, Sutonator zadawał Wac Toji bardzo niekomfortowe pytania, przez co raper miał za złe Pasutowi. Teraz obaj panowie swój konflikt wyjaśnią w klatce FAME.

Współtwórcą projektu AbstrachujeTV na swoim Instagramie postanowił zaczepić swojego przeciwnika w uszczypliwy sposób:

Wiemy jedno, że Robert Pasut na konferencjach będzie robił swoje show, natomiast Wac Toja będzie spokojnie czekał, aby zaatakować swojego rywala. Zobaczymy czy 20 maja w Atlas Arenie Łódź w tym pojedynku wygra: porywczość i szaleństwo, czy spokój i opanowanie.

Źródło: Fame MMA/Twitter, Robert Pasut/Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Wac Toja nie zmierzy się z Robertem Pasutem na gali Fame MMA 18! Jego następcą członek ekipy Bungee – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
1 miesiąc temu

[…] Wczoraj odbyła się pierwsza konferencja do zbliżającej się gali Fame MMA 18, która odbędzie się 20 maja w Atlas Arenie Łódź. Na samych panelach działo się bardzo dużo, jednak największą intensywność dymów i żartobliwych scen mogliśmy zobaczyć na tym ostatnim, gdzie pojawił się między innymi słynący ze swoich performanców – Robert ”Sutonator” Pasut. […]

WIDEO