Wtorek, 18 Czerwca, 2024

Marcin Wrzosek myśli jeszcze o powrocie do KSW? “Nigdy nie mówię nigdy. Fajnie byłoby…”

Fot. YouTube
Opublikowane 6 kwietnia 2023, 08:37
przez Miłosz Sojka
0
1
Brak komentarzy

We wtorkowe popołudnie na Kanale Sportowym w YouTube ukazał się wywiad Macieja Turskiego z zawodnikiem organizacji Fame MMA – Marcinem „Polish Zombie” Wrzoskiem. Były mistrz KSW w wadze piórkowej w latach 2016-2017 został zapytany między innymi czy chciałby stoczyć pożegnalny pojedynek dla największej federacji MMA w Polsce.

Ostatnim pojedynkiem Wrzoska w organizacji KSW była walka na gali KSW 53: Reborn, gdzie po trzyrundowej rywalizacji przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Borysem Mańkowskim. Potem 35-latek z Bydgoszczy postanowił spróbować swoich szans w Fame MMA.

W debiucie dla freakowej federacji zmierzył się z Kasjuszem Życińskim w formule bokserskiej i przegrał po werdykcie sędziów. Ta porażka spowodowała, iż Maciej Kawulski– jeden ze współwłaścicieli federacji KSW w mediach oficjalnie poinformował, że Marcin Wrzosek nie jest już zawodnikiem już organizacji.

Wrzosek o powrocie do KSW

Marcin Wrzosek dla Fame stoczył już trzy pojedynki. Poza porażką z “Don Kasjo” ma również na koncie wygraną z “Sariusem” oraz przegraną z Piotrem Szeligą. Niestety w ostatnim starciu już na samym początku po upadku doznał poważnej kontuzji ręki, przez co nie mógł kontynuować walki. Zawodnicy szybko umówili się na pojedynek rewanżowy.

Maciej Turski w ostatnim wywiadzie na Kanale Sportowym postanowił zapytać Wrzoska, czy jeszcze w przeszłości zobaczymy go jako zawodnika największej organizacji mieszanych sztuk walki w Polsce:

Nigdy nie mówię nigdy. Fajnie byłoby stoczyć pożegnalny pojedynek. Mijają dwa lata, odkąd już nie walczę dla KSW, ludzie nadal mnie z nimi kojarzą, więc chyba coś tam razem dobrze robiliśmy – stwierdził zawodnik Fame MMA.

Źródło: Kanał Sportowy/YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO