Najman porównuje walkę wieczoru na Narodowym do swojej rywalizacji z Jóźwiakiem: „Lepszym rozwiązaniem byłoby…”

Fot. YouTube
Opublikowane 6 kwietnia 2023, 09:06
przez Przemek Krautz
1
3
Brak komentarzy

Niestety main event gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym rozczarował wielu kibiców. Wśród nich znalazł się również Marcin Najman.

W ostatnim czasie mówiło się o ściągnięciu do KSW byłych zawodników UFC, w tym mistrza Lyoto Machidę lub Hectora Lombarda. Finalnie wybór padł jednak na Scotta Askhama i to z nim w walce wieczoru po raz trzeci zmierzy się Mamed Khalidov.

Najman o main evencie gali na Narodowym

Zawodnicy bili się najpierw w 2019 roku, kiedy to po trzyrundowej bitwie i jednogłośnej decyzji zwyciężył Brytyjczyk. W rewanżu rok później w górę powędrowała ręka Khalidova, który błyskawicznie rozprawił się z rywalem. W zaledwie 36 sekund znokautował go kopnięciem z wyskoku.

Teraz zobaczymy trzecią konfrontację, jednak nie wzbudziła ona większych emocji wśród kibiców, którzy nie ukrywają, że liczyli na nowego zawodnika w szeregach KSW. Głos zabrał nawet Marcin Najman i porównał to do swojej rywalizacji z Pawłem Jóźwiakiem, z którym najpierw przegrał, a w rewanżu odniósł zwycięstwo.

– Walka Mamed vs Askam może być i pewnie będzie ciekawa. Tyle że potencjał ma ona na co-main event (co najwyżej). Śmiem twierdzić, że Mamed vs Lombard byłoby najlepszym rozwiązaniem. A tak szykuje się trylogia … Jak u mnie i Jóźwiaka

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO