Gleba zawalczy w KSW? Szef GROMDY potwierdza, że trwają rozmowy! „Jest coś na rzeczy. Niebawem będziecie wiedzieć więcej”

Fot. YouTube
Opublikowane 7 kwietnia 2023, 13:31
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Patryk Tołkaczewski zasili szeregi największej polskiej organizacji MMA? Jego angaż w KSW bez wątpienia będzie dużą niespodzianką.

„Gleba” to zawodnik znany przede wszystkim z walk na gołe pięści. Toczył także starcia bokserskie, a w młodości bił się m.in. na mistrzostwach Polski czy Europy. Kibice kojarzą go jednak głównie z federacji GROMDA, w której zwyciężył 5 z 6 pojedynków.

„Gleba” przejdzie z GROMDY do KSW?

W niedalekiej przyszłości możemy być świadkami hitowego transferu. Tołkaczewski nie ukrywał, że chciał zawalczyć we freak fightach, a konkretnie w federacji High League m.in. z Mateuszem Kubiszynem. Wygląda jednak na to, że wybierze sportową organizację.

Mariusz Grabowski w ostatniej rozmowie z fansportu.pl potwierdził doniesienia i przekazał, że prowadzi rozmowy z włodarzami KSW w sprawie „Gleby”. Zawodnik z Torunia może być pierwszy fighterem, który przejdzie z GROMDY do największej polskiej organizacji MMA.

– Nie ma problemu, żeby „Gleba” czy inni zawodnicy gdzieś indziej walczyli. Jeśli to będzie na normalnych zasadach, to ja nic nie bronię. Ja się włodarzami KSW znam, z Maćkiem ostatnio rozmawiałem. Nie ukrywam, że jest coś na rzeczy. Jeśli wszystko dopniemy i formalnie będzie się zgadzać tak, jak dogadaliśmy się z Maćkiem, to nie ma problemu. (…) Panowie wszystko dobrze wiedzą. Myślę, że niebawem będziecie wiedzieć więcej.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments