FAME 18: Daro Lew wraca do klatki! Wiemy, z kim zawalczy!

Foto: YouTube
Opublikowane 8 kwietnia 2023, 15:47
przez Miłosz Sojka
0
0
Brak komentarzy

Wczoraj o godzinie 18:00 federacja Fame MMA ogłosiła kolejne zestawienie gali FAME 18, która odbędzie się 20 maja w Atlas Arenie Łódź. Natan „Pierzasty” Marcoń zmierzy się z Dariuszem „Daro Lwem” Kaźmireczukiem.

Dla Marconia będzie to druga walka dla organizacji FAME. Podczas debiutanckiego występu przegrał po trzyrundowym pojedynku, jednogłośną decyzją sędziów z Radosławem „Wiejskim Koksem” Paszko. Teraz „Pierzasty” będzie chciał zrewanżować się za porażkę z minionego roku i zapisać na swoim koncie wygraną dla największej federacji freak-fightowej w Polsce.

Natan Marcoń i Daro Lew zmierzą się na gali FAME 18

Jego rywal Daro Lew jest bardzo dobrze znany kibicom polskiego freak-fightu. Ostatnio na gali High League 6, która odbyła się w katowickim Spodku po trzyrundowym, zaciętym pojedynku wygrał z Kacprem „Ludwiczkiem” Bociańskim, który na ostatnią chwilę wszedł do karty walk zastępując kontuzjowanego Przemysława „Sequento” Skulskiego.

Dla Kaźmierczuka była to druga wygrana walka w karierze. Ostatni raz dla federacji FAME wystąpił w pojedynku stoczonym w formule K-1 przegrał w 1. rundzie z polskim raperem – Filipem „Filipkiem” Marcinkiem.

Konflikt pomiędzy oboma panami zaczął się na konferencjach przed galą FAME 16, gdzie Marcoń dość w odważny sposób zaczepiał Daro Lwa. Doszło nawet do spotkania face to face, które zakończyło się małą przepychanką przez co obaj panowie musieli być rozdzielani przez ochroniarzy.

Zapewne na pierwszej konferencji przed galą FAME18, która odbędzie się w najbliższą środę można spodziewać się dymów z obydwóch stron.

Źródło: Fame MMA/Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO