Fight Club 2 – Bilety. Gdzie kupić bilety na galę?

fot. Fight Club
Opublikowane 11 kwietnia 2023, 08:45
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Fani sportów walki już 22 kwietnia będą mieli kolejne święto! Gala Fight Club 2 odbędzie się w OSiR Warszawa Bemowo, a podczas gali dojdzie do potyczek na zasadach MMA oraz K-1. Gdzie kupić bilety na Fight Club 2? Odpowiedzi znajdziecie poniżej.

W sobotę 22 kwietnia na Fight Club 2 dojdzie do kilku naprawdę mocnych starć. W main evencie weteran 34. zawodowych walk Kamil Jenel zmierzy się z fighterem Berserker’s Team Szczecin, Damianem Ostępem. Tak doświadczeni zawodnicy gwarantują ogromne emocje!

Fight Club 2: Bilety na galę

Wcześniej na Fight Club 2 pojawią się trenerzy jednego z najpopularniejszych klubów MMA w Polsce, Uniq Fight Club. Przemysław Szyszka pod swoimi skrzydłami ma wielu reprezentantów zarówno świata sportu, jak i freak fightów. To pod jego okiem umiejętności szlifują Arkadiusz Wrzosek, czy Radosław Paczuski. Niedawno z kolei Marcin Dubiel udusił „Pashę”. Oprócz Szyszki warszawską ekipę reprezentować również będzie Jacek Gać, czyli popularny „Siexa”.

Galę zobaczyć możecie na żywo w OSiR Warszawa Bemowo. Wciąż dostępne są bilety na Fight Club 2, których cena zaczyna się od 140 zł. Gdzie i jak nabyć wejściówki?

Gdzie i jak kupić bilety na Fight Club 2?

Aby je nabyć należy zarejestrować się TUTAJ na stronie dystrybutora, Eventim. Po tym można przejść do wyboru miejsca. Droższe miejscówki to oczywiście wiele bonusów. W najdroższej opcji, oprócz poczęstunku możliwy również będzie wstęp na Afterparty!

-> Kup bilet na Fight Club 2 <-

Fight Club 2 PPV: Transmisja

Ci, którzy nie mogą dojechać do Warszawy na galę, zawsze mogą ją zobaczyć w streamie PPV. Fight Club 2 dostępne będzie już od 34,99 zł i jest to jedyny legalny sposób, by obejrzeć całe wydarzenie w transmisji na żywo.

Po kliknięciu w poniższy baner zostaniecie przeniesieni na stronę z dostępem do streamu. Wystarczy podać podstawowe dane (imię, nazwisko, adres e-mail) i uiścić płatność. Dzięki temu uzyskacie dostęp do streamu PPV Fight Club 2!

-> Oglądaj galę na żywo! <-

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments