Szeliga chce stoczyć dwa pojedynki na FAME 18! „Proponuję walkę po walce. Po Pasternaku chętnie bym wziął do klatki…”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 12 kwietnia 2023, 11:22
przez Przemek Krautz
0
6
Brak komentarzy

Piotr Szeliga jest gotowy stoczyć dwie walki jednego wieczoru. Po pojedynku z Michałem Pasternakiem chciałby zmierzyć się z kolejnym rywalem.

Już 20 maja do klatki powróci „Szeli”, który stanie przed dużym wyzwaniem. Freak fighter zmierzy się z kolejnym zawodowcem ze sporym doświadczeniem w MMA. Pojedynek odbędzie się jednak na zasadach K-1 w małych rękawicach, gdyż inaczej przewaga parterowa „Wampira” byłaby zbyt duża.

Szeliga rzuca wyzwanie kolejnemu rywalowi

Jak się okazuje, „Szeli” jest gotowy nie na jedno, ale aż dwa starcia tego samego wieczoru. Po walce z Pasternakiem chciałby zmierzyć się z Natanem Marconiem, z którym jest skonfliktowany od dłuższego czasu. Rzucił mu oficjalne wyzwanie w wywiadzie dla FAME NEWS.

Wydaje się jednak, że nie ma szansy na drugie zestawienie, gdyż Marcoń także zawalczy na FAME 18 i zmierzy się z „Daro Lwem”. Temat ten zapewne zostanie poruszony na konferencji, podczas której Natan będzie miał okazję odpowiedzieć na wyzwanie:

– Ja bym w ogóle chciał zaproponować walkę po walce. Po walce z Pasternakiem chętnie bym wziął Marconia do klatki. Nie ma problemu, mogę zrobić walkę po walce, byle bym nie miał czegoś złamanego po walce i tyle. Tak to normalnie. Będzie chciał, to niech pokaże, jaki jest mocny w oktagonie. Mogę wziąć walkę po walce, tylko żeby sobie odpocząć z pół godziny. Nawet może być klatka rzymska, żebym nie musiał gonić za nim.

Kursy bukmacherskie na walkę Pasternak vs Szeliga

Wszystkie pojedynki na Fame MMA 18 obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME 18

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
6
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO