Gala THE WAR 5 odbędzie się na Dolnym Śląsku

Foto: Facebook/THE WAR
Opublikowane 13 kwietnia 2023, 16:49
przez Miłosz Sojka
0
0
Brak komentarzy

Już w piątek 5 maja odbędzie się piąta edycja gali federacji THE WAR, której właścicielem jest zawodnik High League – Denis Załęcki. Całe wydarzanie ma rozegrać się w Małej Arenie Gliwice. Wszyscy kibice, którzy zobaczą to galę będą mogli na żywo zobaczyć starcia ekip kibicowskich 3 vs 3 oraz indywidualny turniej z nagrodą o wysokości 50 tysięcy złotych dla samego zwycięzcy.

Starcia ekip 3 vs 3 będą odbywać się bez żadnego limitu czasowego. Jak na razie sama federacja potwierdziła udział trzech składów: WIZARDS (WĄSU X KAZEK X KUBA), JAMIKI (MANIU X LARFI X KEBI) oraz MŁODE GLIWICE (GILU X MICHAŁ X ROGI).

Federacja THE WAR powraca po kilkumiesięcznej przerwie

Natomiast w indywidualnym turnieju mężczyzn o nagrodę w wartości 50 tysięcy złotych, będzie walczyło ośmiu zawodników. Wszystkie starcia będą odbywać się w piąstkówkach na dystansie 4 × 2 minuty + 5 runda bez limitu czasowego. Zawodnicy będą walczyli w formule K-1 i mogą uderzać łokciami oraz głową. Barter będzie zabroniony.

Ogłoszeni na chwilę obecną uczestnicy turnieju:

1. Miłosz “BEZIMIENNY” Wodecki (191 cm / 110 kg)
2. Dariusz “BULA” Kiełczewski (195 cm / 92 kg)
3. Dawid “DREDZIK” Gurtowski (185 cm / 84 kg)
4. Mikołaj Homa (194 cm / 114 kg)

Całe galą będzie można obejrzeć w systemie PPV. Natomiast bilety na to wydarzenie są już dostępne w serwisie eBilet w cenie 100 złotych.

Źródło: The War

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments