„Siexa” wraca do klatki! Opowiedział o swoim pierwszym meczu Legii, treningach i walce na Fight Club 2!

Fot. YouTube
Opublikowane 13 kwietnia 2023, 14:49
przez Jakub Hryniewicz
2
1
Brak komentarzy

Już za kilkanaście dni kolejną walkę stoczy trener czołowego klubu MMA w Polsce. Jacek Gać, czyli popularny „Siexa” wystąpi na gali Fight Club 2!

„Siexa” jest dobrze znany w warszawskim, choć nie tylko, środowisku. Wierny kibic Legii pełni rolę trenera w Uniq Fight Club, gdzie pomaga w rozwoju umiejętności zawodnikom, jak np. Radosław Paczuski, czy freak fighterom. Jacek Gać nie będzie jedynym reprezentantem tego teamu na gali Fight Club 2 – tego wieczoru do akcji wróci też Przemysław Szyszka.

„Siexa” zawalczy na Fight Club 2

Zawodnik Uniq’a ostatni i jak dotąd jedyny pojedynek w mieszanych sztukach walki stoczył w październiku ubiegłego roku. Podczas Fight Empire MMA 2 już w 1. rundzie znokautował Tomasza Brotona.

Na Fight Club 2 jego przeciwnikiem będzie Arkadiusz Kaszuba, który ma za sobą 2. walki w największej polskiej organizacji, KSW. Były fighter EFM ma obecnie serię 3. porażek z rzędu, ale doświadczenie zdecydowanie przemawia na jego korzyść.

Na kanale YouTube organizacji Fight Club pojawił się materiał z „Siexą”, na którym ten opowiedział między innymi o swoim zamiłowaniu do warszawskiej Legii. Najwięcej było poruszonych kwestii związanych ze sportem i Gać przyznał, że mocno rozwinął się w ostatnim czasie w parterze, a po występie na Fight Club 2 będzie mógł stwierdzić, czy jest pełnym zawodnikiem MMA.

Jak dodał Przemysław Szyszka spodziewają się, że Kaszuba będzie chciał przenieść tę walkę do parteru. „Siexa” nie powinien mieć z tym jednak większych problemów.

Jacek w walce ma „pazura”. Myślę, że przeciwnik będzie chciał przenieść tą walkę do innej płaszczyzny i spróbować parteru. My będziemy na wszystko gotowi i myślę, że Jacek zakończy to przed czasem.

Wciąż dostępne są bilety na wydarzenie! Zakupić je możecie – TUTAJ – a cena zaczyna się od 140 złotych. Dla osób, które nie mogą oglądać gali na żywo pozostaje wykupienie subskrypcji PPV w cenie zaledwie 34,99 złotych.

-> Oglądaj Fight Club 2 w PPV tutaj <-

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments