Wac Toja opublikował oświadczenie ws. odwołania walki z Robertem Pasutem na gali Fame MMA 18

Foto: YouTube
Opublikowane 13 kwietnia 2023, 11:38
przez Miłosz Sojka
0
0
Brak komentarzy

Wczoraj odbyła się pierwsza konferencja do gali Fame MMA 18. Zabrakło na niej znanego rapera – Wacława „Wac Toji” Osieckiego, który według słów Robert Pasuta zrezygnował ze stocznia z nim pojedynku. Powodem takiej decyzji był zły stan psychiczny u jego przeciwnika. Kilka godzin po zakończonej konferencji sam zainteresowany postanowił poinformować swoich fanów, dlaczego nie weźmie udziału na gali Fame MMA 18.

Następcą Osieckiego został członek ekipy Bungee i streamer – Dawid „Dzinold” Rzeźnik, dla którego będzie to druga stoczona walka dla organizacji FAME. Pasut i Rzeźnik ostatecznie zmierzą się w formule K-1, małe rękawice, w umówionym limicie do 98 kg.

Wac Toja nie zawalczy z Robertem Pasutem na gali Fame MMA 18

Sam Wac Toja postanowił wyjawić powody podjęcia przez niego takiej decyzji o zrezygnowaniu stoczeniu walki ze współzałożycielem kanału na YouTube „Abstrachuje TV”.

-Chciałbym przeprosić wszystkich, którzy czekali na moją walkę na Fame !8. Nigdy w taki sposób się nie zachowałem, zwłaszcza, że chodzi o sprawy zawodowe. Od lutego jestem mega zajechany psychicznie i wolno wracam do jakiejkolwiek formy. Mimo wątpliwości myślałem, że dam radę stanąć do walki. Potwierdziłem swoją gotowość managerowi oraz federacji FAME. Ostatecznie jednak muszę zrezygnować. Wiem, że moja decyzja może być trudna do zrozumienia. – dodając jednocześnie.

Przepraszam moich fanów, mojego niedoszłego rywala Roberta Pasuta, oraz władze federacji Fame MMA. Dla kogoś moja decyzja to oznaka słabości – ok. Dla mnie to odważna decyzja i przykład, że czasami trzeba skupić się na sobie. Pozdrawiam, dbajcie o siebie.- tak następująco swoje oświadczenie zakończył raper.

Źródło: wactoja- Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO