Adrian Polak ukarany po konferencji! Stanowcza decyzja federacji FAME! „Wygłoszenie treści o charakterze pomówienia i poważnego oskarżenia”

Fot. YouTube
Opublikowane 14 kwietnia 2023, 13:32
przez Przemek Krautz
44
9
9 komentarzy

Federacja FAME wydała oświadczenie w sprawie wystąpienia Adriana Polaka na ostatniej konferencji. Freak fighter zostanie ukarany.

W minioną środę odbyła się pierwsza konferencja przed FAME 18, w której udział wziął Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka. Już 20 maja stanie przed szansą zdobycia drugiego mistrzowskiego tytułu, wagi średniej, i zmierzy się Arkadiuszem Tańculą. Z aktorem znanym z serialu Lombard. Życie pod zastw miał walczyć już na ostatniej gali.

Adrian Polak ukarany przez FAME

W trakcie panelu z udziałem „Wiewióra” do mikrofonu podszedł Adrian Polański, który zwrócił się do byłego rywala. Zapytał Maksymiliana o to, czy prawdą jest, że dosypał pewnej dziewczynie jakieś środki do drinka – Nie było mnie w tym miejscu, ale doszły mnie taki głosy, że na poprzedniej gali na afterze dosypałeś coś komuś do drinka, jakiejś kobiecie.

Zawodnik w odpowiedzi szybko wyjaśnił, że to pomówienia, natomiast „Polak” zapytany o dowody nie był w stanie potwierdzić swoich słów. Przyznał tylko, że powtórzył to, co usłyszał. Jego zachowanie wywołało duże kontrowersje. Wielu Internautów skrytykowało freak fightera i domagało się, by federacja podjęła w tej sprawie jakieś kroki.

Jak przekazał teraz rzecznik FAME na Adriana Polańskiego zostanie nałożona kara finansowa:

– Władze federacji FAME MMA w szeroko komentowanym w mediach oświadczeniu, z dnia 8 stycznia 2023 roku informowały o braku akceptacji dla promowania postaw kryminogennych, jak również dla szerzenia daleko idących i nieuzasadnionych pomówień.

Niestety w trakcie I konferencji przed galą FAME 18, Adrian Polak wykorzystał formę pytania z publiczności do wygłoszenia treści o charakterze pomówienia i poważnego oskarżenia wobec Maksymiliana Wiewiórki. W związku z powyższym zarząd federacji FAME MMA przekazał Adrianowi zawiadomienie o nałożeniu kary finansowej. O wysokości i sposobie egzekucji kary, zawodnik zostanie poinformowany pisemnie w terminie najbliższych 10 dni roboczych.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
44
9
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jack
Jack
1 miesiąc temu

I brawo dla fameu jescze powinien w pi**e dostac lamus ….ktos mu powiedzial j**any dziad

Marian
Marian
Reply to  Jack
1 miesiąc temu

Wkoncu się wzięli za jego p***dolenie

Ktos
Ktos
Reply to  Jack
1 miesiąc temu

Dokladnie parowa jedna już wszystkiego próbuje żeby tylko o nim głośno było bo kazdy zapomniał już o tym nudziarzu

Daniel
Daniel
1 miesiąc temu

To wszystko pod publiczke. G**no mu zrobili.

ret
ret
Reply to  Daniel
1 miesiąc temu

Danielu tu juz nie ma zartow naprawde poniese kare

Błąd
Błąd
1 miesiąc temu

Wiewiórka nie broni pasa 84
Do poprawy

Błąd
Błąd
1 miesiąc temu

Wiewiorka nie broni pasa w kategorii 84kg
Do poprawy

Żwirekimuchomorek
Żwirekimuchomorek
1 miesiąc temu

potwierdza się, że ma coś z głową

Krol
Krol
1 miesiąc temu

Szukał pieniędzy i waleczki. Bardzo dobrze za takie pier powinien wychowawczo jeszcze po p**dzie dostać

WIDEO