Niedziela, 14 Lipca, 2024

KSW Colosseum 2: Romanowski vs Pawlak o pas wagi średniej! Kolejna walka na Narodowym potwierdzona!

fot. KSW
Opublikowane 14 kwietnia 2023, 19:16
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Poznaliśmy kolejne pojedynek, który będzie miał miejsce podczas gali KSW Colosseum 2! Kibice na Stadionie Narodowym poznają nowego mistrza kategorii średniej.

Największa polska federacja MMA powróci po ponad 6. latach na największy obiekt w Polsce i podobnie, jak w 2017 roku szykuje jedną z najlepszych kart walk w historii. Raz jeszcze w main evencie gali KSW wystąpi Mamed Khalidov, który tym razem stoczy trylogię ze Scottem Askhamem.

Na pierwszej edycji Colosseum kibice zebrani na Stadionie Narodowym zobaczyli aż 5 mistrzowskich pojedynków. Dziś wiemy, że dojdzie do co najmniej dwóch takowych walk!

KSW Colosseum 2: Walka o pas wagi średniej potwierdzona!

Dziś KSW potwierdziło, że na Colosseum 2, które odbędzie się 3 czerwca, poznamy nowego mistrza kategorii średniej! Tytuł pozostawał zawakowany tuż po tym, jak do ONE Championship odszedł ówczesny champion, Roberto Soldić.

Zgodnie z przewidywaniami, swoją szansę otrzyma Tomasz Romanowski. Popularny “Tommy” pokonał w eliminatorze Radosława Paczuskiego w styczniu bieżącego roku. Na Stadionie Narodowym spotka się z byłym zawodnikiem UFC i mistrzem Babilon MMA, Pawłem Pawlakiem!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO