Maksymilian Wiewiórka ocenił swojego przeciwnika: „Arek jest strasznym nudziarzem”

Foto: YouTube
Opublikowane 14 kwietnia 2023, 20:54
przez Miłosz Sojka
0
0
Brak komentarzy

Po środowej pierwszej konferencji prasowej przed galą Fame MMA 18, która odbędzie się 20 maja w Atlas Arenie Łódź wywiadu postanowił udzielić Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka, który odpowiadał na pytania jednego z prowadzących konferencji FAME – Huberta Mściwujewskiego. Pretendent do tytułu pasa federacji FAME w wadze średniej wydał opinię o swoim rywalu – Arkadiuszu Tańculi, że jest strasznym nudziarzem.

Obaj panowie początkowo mieli się spotkać się na Fame MMA 17 w Krakowie, która odbyła się na początku lutego, jednak wobec kontuzji Tańculi walka dwóch zawodników o pas mistrzowski kategorii 84 kg została przełożona na kolejną galę. Wiewiórka podczas środowej konferencji zaczepiał swojego rywala, że mógł wtedy wejść do oktagonu i zawalczyć z nim pojedynek, ponieważ tydzień przed samą galą normalnie już trenował. Tańcula odpowiedział na pytanie swojego rywala następująco, że w przypadku przegranej nie chciał zasłaniać się kontuzją, a w 100% nie był odpowiednio przygotowany do tego starcia.

Wiewiór uważa, że Arkadiusz Tańcula nie jest zabawny

Po zakończeniu konferencji „Wiewior” udzielił trzyminutowego wywiadu Hubertowi Mściwujewskiemu dla kanału MMA – Bądź na bieżąco, gdzie postanowił wbić szpilkę Arkadiuszowi Tańculi.

Arek jest nudziarz trochę, tak tu przynudzi wtedy na poprzedniej tej konferencji, gdzie byliśmy ze sobą to zrezygnował z tej posady prezesa. Zniszczył k***a wszystko, całą zabawę, mogliśmy fajne przedstawienie o*****ć a on, że chuj bierz to bez walki. Psuje dobrą zabawę, taka prawda. – stwierdził Wiewiórka.

Źródło: MMA – Bądź na bieżąco.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO