Tańcula szczerze o Denisie: „To jest prawdziwy sportowiec. Myślę, że powinien iść do psychologa”

Fot. YouTube
Opublikowane 15 kwietnia 2023, 10:33
przez Przemek Krautz
5
0
Brak komentarzy

Arkadiusz Tańcula w ostatnim wywiadzie odniósł się do tematu Denisa Załęckiego, na którego ostatnio spłynęła fala krytyki.

„Bad Boy” po High League 6 stracił wielu kibiców. Po raz kolejny w trakcie walki odnowiła się jego kontuzja, o której mówi się od wielu miesięcy. Dodatkowo już w pierwszej rundzie został zdyskwalifikowany za to, że zaczął kopać swojego rywala Pawła Tyburskiego w starciu na zasadach boksu.

Tańcula o Denisie

Załęcki został mocno skrytykowany nie tylko przez kibiców, ale również innych freak fighterów. O Denisa zapytany został również Arkadiusz Tańcula, który rozmawiał z fansportu.pl. „Aroy”, który niedługo zawalczy o pas FAME, przyznał że jego zdaniem „Bad Boy” powinien zadbać o zdrowie i wrócić do klatki.

Tańcula zasugerował również, że Denis powinien także popracować nad głową i skorzystać z pomocy psychologa:

– Jak on może nie mieć umiejętności, jak widziałem dzień z nim, ma mnóstwo pucharów. On ma umiejętności, to jest prawdziwy sportowiec, tylko ja nie wiem, czasami jest coś takiego, że w głowie mu się zablokowało. To były takie reakcje dziwne.

– W takich to się dzieje chwilach stresu. Ja myślę, że do psychologa powinien iść. To, że zaczął kopać, to nie robił tego specjalnie, za wszelką cenę chciał wygrać i jakieś miał taki odruchy instynktowne dziwne. Powinien zaleczyć kontuzję i niech wraca. Niech naprawi głowę, operację kolana i wraca.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO