Matrix wyśmiewa słowa Kwiecińskiego! „Wszyscy się ciebie boją…”

fot. YouTube
Opublikowane 20 kwietnia 2023, 08:50
przez Jakub Hryniewicz
3
5
Brak komentarzy

Alan Kwieciński udzielił ostatnio dłuższego wywiadu, który skomentował jego niedoszły rywal. Mowa tu o Michale „Matriksie” Króliku.

Były gwiazdor Warsaw Shore przerwał przed dwoma miesiącami serię 4. kolejnych porażek we freak fightach. „Alanik” mierzył się z dużo cięższymi oponentami a na ostatniej gali Fame MMA przyjął starcie z „Wiewiórem”, którego brutalnie znokautował w 2. rundzie.

Choć w międzyczasie bardzo urósł konflikt Alana Kwiecińskiego z Michałem Pasternakiem, to jednak nie z nim freak fighter zmierzy się w swoim kolejnym występie. „Alanik” na Fame MMA 18 spotka się bowiem w formule MMA z Tomaszem „Zadymą” Gromadzkim. Temat obu zawodników, jak i mocno z nim skonfliktowanego Amadeusza „Ferrariego” Roślika, zawodnik WCA poruszył w rozmowie z Kubą Kuligiem na kanale Fansportu TV.

Matrix wyśmiewa słowa Kwiecińskiego!

Słowa te skomentował też Michał Królik. Popularny „Matrix” również od dłuższego czasu ma zatarg z Alanem, który miał odmówić walki z jego kolegą, Krzysztofem Mariańczykiem. Kickbokser w mocno nieprzychylnych słowach wypowiadał się o Kwiecińskim już wtedy. Nie inaczej było kilka godzin po publikacji wywiadu, a doświadczony zawodnik wyśmiał słowa „Alanika”:

Wszyscy się ciebie boją, Parcha myśli, że robi porządki. Się dowiesz jak wyłapiesz parę bomb o „Zadymy” i Michała Pasternaka.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO