KSW 81. Karolina Owczarz poddana w 73 sekundy! Błyskawiczne zwycięstwo Adrianny Kreft

Opublikowane 22 kwietnia 2023, 21:52
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Jedną z dwóch walk kobiet na gali w Tomaszowie Mazowieckim był pojedynek Karoliny Owczarz z niepokonaną Adrianną Kreft.

Karolina Owczarz ma na swoim koncie siedem zawodowych pojedynków i wszystkie te walki odbyły się właśnie w okrągłej klatce KSW. Trenująca na co dzień w klubie WCA zawodniczka wygrała pięć bojów, a dwa razy musiała uznać wyższość rywalek.

Karolina ostatni raz walczyła na gali KSW 73 i zmierzyła się z Natalią Baczyńską. Panie postawiły w tym boju na stójkowe wymiany. Owczarz próbowała też klinczu oraz parteru i ostatecznie wypunktowała rywalkę.

Adrianna Kreft ma dziś za sobą stoczone cztery zawodowe walki. W KSW zadebiutowała w okrągłej klatce w październiku zeszłego roku i zmierzyła się z doświadczoną Petrą Částkovą. Panie w tym starciu postawiły na rywalizację stójkową. Wymieniały się mocnymi ciosami i kopnięciami. Pojedynek trafiał też do klinczu, ostatecznie jednak cała walka rozegrała się na pełnym dystansie, a sędziowie zwyciężczynią wskazali Adriannę.

RELACJA

RUNDA 1

Owczarz szybko skraca dystans i atakuje. Kreft trafia lewymi, dokłada prawy podbródek. Schodzi Karolina do parteru, ale rywalka dobrze ją kontruje i zapina trójkąt rękoma! KLEPIE OWCZARZ!

Oficjalny wynik: Adrianna Kreft wygrywa przez poddanie w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO