„Hardkorowy Koksu” o potencjalnej walce z Marcinem Najmanem: „Możemy zrobić, dla mnie to nie jest problem”

Foto: YouTube
Opublikowane 23 kwietnia 2023, 22:37
przez Miłosz Sojka
0
0
Brak komentarzy

Popularny kulturysta, ale także zawodnik, który stoczył jeden pojedynek dla organizacji High League – Robert Bruneika udzielił wywiadu u Artura Przybysza na kanale FanSportu TV, gdzie został zapytany o potencjalną walkę z Marcinem „El Testosteronem” Najmanem. Sam „Hardkorowy Koksu” stwierdził, że jest gotowy do stoczenia pojedynku z obecnym zawodnikiem High League.

Przypomnijmy, że obaj panowie raz ze sobą stoczyli już walkę. Było to dokładnie 27 kwietnia 2012 roku w katowickim Spodku, gdzie na gali MMA Attack 2 w swojej debiutanckiej walce w formule MMA Bruneika pokonał w drugiej rundzie pojedynku byłego polskiego pięściarza. Sam Najman zapowiedział, że po tej walce zakończy swoją karierę, jednak jak już wiemy, od tego wydarzenia minie już za niedługo dokładnie 11 lat, a popularny „El Testosteron” nadal toczy swoje pojedynki w formule MMA tym razem na galach freak-fightowych, i swojej kariery sportowej nie zamierza jak na razie kończyć.

Najman vs Bruneika 2? Sam Hardkorowy Koksu jest chętny na takie starcie.

Marcin Najman w wielu wywiadach mówił, że w głowie bardzo mu się siedzi porażka z litewskim kulturystą. W jego opinii Bruneika miał wtedy ogromne szczęście, że jemu udało się go wtedy pokonać. Obecny zawodnik High League twierdzi nawet, że teraz by Hardkorowego Koksa, beż żadnego problemu pokonał. Wydawało się, że obaj panowie spotkają się ponownie na High League 6, gdzie jego pierwotny rywal – Jacek Murański z powodu śmierci syna – Mateusza Murańskiego, musiał zrezygnować z pojedynku, i Najman został przez krótki czas bez przeciwnika. Ostatecznie organizacja High League znalazła zastępstwo w postaci Pawła Jóźwiaka, który też w październiku ubiegłego roku na gali Wotore 6 w kilka sekund pokonał mistrza Europy federacji WKU w kick-boxingu.

Jednak na gali High League 6 w trzyrundowym starciu z prezesem federacji FEN, przez jednogłośną decyzję sędziów to walkę wygrał Marcin Najman, który już zapowiedział, na swoich mediach społecznościowych, że w czerwcu stoczy swój kolejny pojedynek, prawdopodobnie stanie się to podczas gali High League 7, która odbędzie się 17 czerwca w Tauron Arenie Kraków.

Sam „Hardkorowy Koksu” który pojawił się na sobotniej gali Fight Club 2, odbywającej się w Warszawie, został zapytany przez Artura Przybysza czy jest chętny na stoczenie pojedynku z „El Testosteronem”. Sam kulturysta na to pytanie odpowiedział następująco:

Możemy zrobić, dla mnie to nie jest problem, bo on cały czas żałuje, że przegrał ze mną, a teraz ma szansę, żeby jakoś to wyrównać. – oznajmił Bruneika.

Robert Bruneika do tej pory w zawodowym MMA stoczył cztery walki. Dwa z nich wygrał, a kolejne dwa kończyły się jego porażkami. Ostatni raz Hardkorowego Koksa widzieliśmy w oktagonie podczas gali High League 3,gdzie w co-main evencie stoczył pojedynek również z kulturystą znany z projektu na YouTube – Warszawski KoksRobertem „Roburem” Orzechowskim. Walka zakończyła się w 35 sekundzie pierwszej rundy, wskutek kontuzji nogi u litewskiego kulturysty.

Całą rozmowę Artura Przybysza z Robertem Bruneiką można zobaczyć poniżej:

Źródło: FanSportu TV/YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO