Denis Załęcki o innych freak fighterach: „Oni wszyscy są sztuczni. Mówią, żeby nie brać ze mnie przykładu, a każdy bierze”

Fot. YouTube
Opublikowane 23 kwietnia 2023, 18:01
przez Przemek Krautz
1
7
Jeden komentarz

Denis Załęcki gości właśnie w studio FANSPORTU i bierze udział w wywiadzie na żywo, w którym zabrał głos po raz pierwszy od High League 6.

„Bad Boy” ma za sobą głośną porażkę z Pawłem Tyburskim, z którym przegrał po złamaniu zasad i wyprowadzeniu kopnięć w boksie. Dodatkowo w klatce odnowiła się jego kontuzja, a po wszystkim spadła na niego ogromna krytyka. Teraz ma okazję odnieść się do tego i skomentować całą sytuację.

Wywiad z Denisem Załęckim na żywo

„Bad Boy” poruszył wiele tematów. Odniósł się nie tylko do porażki i kontuzji, ale również odpowiedział na komentarze innych freak fighterów, których przy okazji skrytykował. Zaznaczył, że są oni sztuczni i wielu naśladuje jego zachowanie, mimo że jednocześnie nawołują, by nie brać z niego przykładu.

– Nikt z tych freak fighterów nie ma pomysłu na siebie. Oni są wszyscy sztuczni, wszyscy udają i wymyślają słowa od innych, żeby wyświetlenia się zgadzały. Zobacz ile osób, czy Alan, czy inni wszyscy, powtarzają po mnie. Wszyscy mówią, żeby nie brać ze mnie przykładu, a biorą ze mnie przykład. E-konfident co weszło, to wszyscy po mnie powtarzali. Po prostu jestem sobą, niczego nie udaję.

Całą rozmowę na żywo znajdziesz poniżej:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
7
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Peni$
Peni$
1 miesiąc temu

Typie miales swoje 5 minut, duzo gadasz malo robisz pseudosportowcu😂

WIDEO