Denis i Szpilka wyjaśnią wszystko w cztery oczy? „Poza kamerami. Jak mu Mariusz krzywdy nie zrobi, to…”

Fot. YouTube
Opublikowane 24 kwietnia 2023, 09:25
przez Przemek Krautz
0
5
2 komentarze

Denis Załęcki zdradził, że miał spotkać się z Arturem Szpilką poza kamerami i wyjaśnić kilka spraw. W konfrontacji jednak przeszkodziły zawodnikom kontuzje.

„Bad Boy” i „Szpila” zmierzyli się ze sobą na gali High League 4. Początkowo nie było pomiędzy nimi złej krwi, jednak zmieniły to konferencje i sam pojedynek w klatce. Już przed galą fighterzy nie mogli się dogadać w kilku kwestiach, a po starciu ich relacje mocno się popsuły.

Denis Załęcki o Arturze Szpilce

Niestety Denis doznał kontuzji po zaledwie 40 sekundach i sędzia musiał przerwać walkę. Zarówno dla kibiców, jak i samych zawodników był to najgorszy scenariusz. Na tym się jednak nie zakończyło, gdyż w social mediach doszło do mocnej wymiany komentarzy.

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl Denis Załęcki zdradził, że razem z Arturem Szpilą postanowili wyjaśnić wszystko w cztery oczy. Niestety na drodze stanęły im najpierw kontuzje, następnie walki w klatce. Aktualnie „Szpila” przygotowuje się do pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim, a „Bad Boy” niedawno przeszedł operację.

Kiedy jednak zawodnik z Torunia wróci do zdrowia, a były pięściarz będzie już po gali na Narodowym, zapewne dojdzie do ich konfrontacji:

– Mieliśmy wyjaśnić sprawę w inny sposób, bo najpierw ja kontuzja. Później telefon ode mnie, on kontuzja. Nie zdążyliśmy tego wyjaśnić na swój męski sposób. Oczywiście nie mówię o kamerach, bo nie chcieliśmy robić tego publicznie. Wyzdrowiał, później walka z Mariuszem i moja walka, no to powiedzieliśmy, że chwilę później. Teraz kontuzja, na to chyba logiczne. Możesz zrobić sobie w gipsie nogę, to możemy się sprawdzić. Niech poczeka, aż mi kontuzja wyzdrowieje, jak mu Mariusz nie zrobi krzywdy, to się sprawdźmy w końcu.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
5
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mksmma
Mksmma
7 miesięcy temu

Hahaha uwielbiam go niezła beka z chlopa

trackback
Mocna odpowiedź Szpilki! Zareagował na słowa Denisa: „Jest El Testosteron i El Estrogen. Trzeba umieć przyjąć porażkę na klatę” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
7 miesięcy temu

[…] Poruszył najważniejsze tematy związane ze zdrowiem czy powrotem do klatki, a także odpowiedział m.in. Kasjuszowi Życińskiemu, Danielowi Omielańczukowi czy Arturowi Szpilce. […]

WIDEO