Czwartek, 18 Lipca, 2024

Dominik Abus ostro skomentował słowa Piotra Piechowiaka na temat depresji

Foto: YouTube
Opublikowane 24 kwietnia 2023, 10:42
przez Miłosz Sojka
2
3
Brak komentarzy

Jedna z gwiazd programu”GoggleBox. Przed telewizorem” emitowanego co poniedziałek w kanale TTV, ale także również prywatnie przyjaciel – Krzysztofa Radzikowskiego, byłego zawodnika organizacji Fame MMA – Dominik Abus, postanowił wypowiedzieć się na temat słów Piotra “Bestii’ Piechowiaka, który powiedział kiedyś, co twierdzi o osobach leczących się na depresję.

Zawodnik federacji Fame MMA powiedział, na swoim Instastories w październiku 2022 roku, ze osoby, która uważają się za chorych na depresję, tak naprawdę jej nie mają, a zamiast potrzebować leku od psychiatry, powinny iść zbadać krew, i zbadać swój testosteron. Oczywiście opinia trenera personalnego została bardzo mocno skrytykowana w mediach publicznych.

Abus krytykuje wypowiedz zawodnika Fame MMA

Teraz do tych słów sprzed kilku miesięcy odniósł się prowadzący konferencje federacji Prime Show MMADominik Abus, który został zapytany przez swoich widzów, podczas krótkiego Q&A, aby wyraził swoje zdanie na temat tej kontrowersyjnej wypowiedzi polskiego kulturysty. Sam Abus wielokrotnie w wywiadach opowiadał o walce z depresją.

Ja Piotrka Piechowiaka znam, szanuję go jako sportowca, fajny gość na co dzień ogólnie, dobra morda, ale jeśli chodzi o depresję, to nie powinien się w ogóle wypowiadać na ten temat. Ja to mówię, jak powinno być. Bez urazy oczywiście, bo ja nie lubię się do kogo kogokolwiek przypierdziel**ć w internecie, ale akurat Piotrek powinien się ugryźć w język i nie powinien się wypowiedzieć na tematy, o których nie ma pojęcia. – stwierdził Abus.

Według Światowej Organizacji Zdrowia na świecie na depresję choruje aż 350 milionów ludzi. W Polsce jest to 4 miliony osób, choć ta liczba pewnie z każdym rokiem będzie się powiększać. Dlatego ważne, jest informować, że depresji nie można się wstydzić i jeżeli potrzebujesz pomocy specjalisty, to warto z niej skorzystać.

Źródło: sport.se.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO