Jacek Murański ogłasza powrót do freak-fightów!

Foto: YouTube
Opublikowane 24 kwietnia 2023, 08:35
przez Miłosz Sojka
0
4
Jeden komentarz

Jacek Murański na Instagramie opublikował post, w którym możemy dowiedzieć się, że powraca do świata freak-fightów i w najbliższej przyszłości ma stoczyć pojedynki prawdopodobnie dla organizacji High League. Do podjęcia takiej decyzji przekonał go zawodnik federacji FAME – Amadeusz „Ferrari” Roślik, który był prywatnie przyjacielem Mateusza Murańskiego.

Przypomnijmy, że 8 lutego 2023 roku wszystkie media opublikowały informacje o śmierci Mateusza Murańskiego. Według nieoficjalnych informacji były zawodnik organizacji Fame MMA i High League miał początkowo przedawkować oksykodon – czyli środek, który ma bardzo silne działanie uzależniające i może wywołać liczne skutki boczne, jednak po szczegółowej sekcji zwłok wyniki wykazały, że syn Jacka Murańskiego zmarł wskutek ostrej niewydolności krążeniowo-oddechowej. natomiast w jego żołądku nie wykryto żadnych lekarstw lub innych substancji.

Jacek Murański wraca do oktagonu

Sam Jacek Murański kilka tygodni po śmierci swojego syna udzielił wywiadu dla portalu Salon24, gdzie opowiedział, że Mateusz miał przez wiele lat problemy ze snem.

Cierpiał na bezdech senny, i bezsenność, był prowadzony przez lekarza, zastanawiał się, nawet nad operacją. Budził się z powodu bezdechu nawet kilkanaście razy w nocy. – powiedział Jacek Murański.

Niespodziewana śmierć syna, spowodowała, że Jacek Murański postanowił zrezygnować ze stoczenia walki z Marcinem „El Testosteronem” Najmanem podczas gali High League 6. Sam „Muran” postanowił przez ten czas zniknąć z przestrzeni publicznej i w spokoju wraz, że swoją żoną i partnerką Mateusza Murańskiego przeżywać żałobę z powodu straty syna.

Ostatnio jednak Jacek Murański udzielił wywiadu u Amadeusza Ferrariego, gdzie podzielił się informacją, że chciałby wrócić do walk freak-fightowych i wychodzi na to, że niebawem do tego faktu dojdzie, ponieważ wczoraj Murański opublikował post, gdzie ogłosił, że zamierza już niedługo powrócić do freak-fightów, i robi to wszystko dla zmarłego syna. W decyzji pomógł mu również obecny zawodnik Fame MMA, – Amadeusz „Ferrari” Roślik, który był również zarazem jednym z najlepszych przyjaciół Mateusza Murańskiego.

54-letni Murański do tej pory w formule MMA stoczył trzy pojedynki kolejno z Arkadiuszem Tańculą(dwukrotnie) i z Robertem Pasutem. Wszystkie te starcia dla federacji Fame MMA obecny zawodnik High League je przegrał. Czy teraz aktor, będzie chciał stoczyć wyczekiwaną walkę z Marcinem Najmanem? O tym przekonamy się niebawem.

Źródło: THEPOLANDNEWS/ Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
4
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Marcin Najman o ewentualnej walce z Jackiem Murańskim: „Myślę, że do takiej walki doszłoby tylko wtedy gdyby zamknęli go w oktagonie na cztery spusty i ja bym do niego wyszedł” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z ś
7 miesięcy temu

[…] Wczoraj na kanale MMA-bądź na bieżąco ukazał się wywiad Huberta Mściuwujewskiego z zawodnikiem High League – Marcinem „El Testosteronem” Najmanem. Obaj panowie rozmawiali ze sobą na różne tematy, a jednym z nim jak nietrudno się domyślić, była ostatnio opublikowana informacja, że jego niedoszły przeciwnik z gali High League 6, czyli J… […]

WIDEO