Prezes PRIME wyjaśnia, dlaczego część zawodników nie dostała pieniędzy! Kary za niewłaściwy ubiór, krytykowanie federacji i źle wystawiona faktura

Foto: YouTube
Opublikowane 24 kwietnia 2023, 09:24
przez Miłosz Sojka
0
0
Brak komentarzy

W niedzielę na kanale Szalony Podcast prowadzonego przez zawodnika High League – Tomasza „Szalonego Reportera” Matysiaka pojawiła się rozmowa z prezesem organizacji Prime Show MMA – Tomaszem Bezrąkiem. Podczas tej dyskusji zostały poruszone między innymi kwestie gaży Konrada „Skolima” Skolimowskiego i Pauliny Hornik.

Dzień przed galą Fame MMA 17 „Skolim” opublikował post na swoich mediach społecznościowych, gdzie oskarżył włodarzy organizacji PRIME o niewypłacenie pieniędzy za walkę na gali z 26 listopada 2022 roku. Nie dostał on swojej gaży i wysłać federacji dwa przedsądowe wezwania do uregulowania należności.

Federacja Prime Show MMA w sporze sądowym ze Skolimem i Pauliną Hornik

Natomiast przed galą High League 6, która odbyła się w marcu w katowickim Spodku, jedna z członkiń ekipy Natsu World – Paulina Hornik, opublikowała film na YouTube pod tytułem :”Zostałam oszukana”, gdzie opowiedziała, że za walkę na gali Prime Show MMA 3, również nie dostała pieniędzy. Dodatkowo za to, że wystąpiła w wydarzeniu Move Federation, organizacja Prime postanowiła nałożyć na obecną zawodniczkę High League kary za niezrealizowanie szczegółów kontraktu.

Do tych oskarżeń postanowił odnieść się prezes Prime Show MMA – Tomasz Bezrąk, który u Szalonego Reportera wypowiedział się na te dwa tematy, w kwestii niewypłacenia zaległych pieniędzy dla „Skolima” i Pauliny Hornik.

Jak dowiedzieliśmy się, ze słów włodarza PRIME aktor i piosenkarz disco-polo dostał karę od organizacji, za to, że nie przestrzegał zapisu, dotyczącego ubioru podczas wywiadów, co doprowadziło do złamania tego zapisu. 

Natomiast w przypadku Pauliny Hornik organizacja PRIME nie zapłaciła pieniędzy, gdyż nie udzieliła ona wywiadów po swojej walce, a także wystawiła niepoprawnie wypełnioną fakturę, która została dostarczona do federacji PRIME po terminie. Ponadto Hornik nie dostała zgody od federacji PRIME na uczestniczenie w wydarzeniu Move Federation.

Skolim i Paulina Hornik również złamali zapis w umowie dotyczący niekrytykowania organizacji freak-fightowej w wywiadach oraz w mediach społecznościowych.

Sam Tomasz Bęzrak, przyznał, że obie sprawy znajdują się w sądzie i są już ogłoszone terminy rozpraw. Włodarz organizacji freak-fightowej również ogłosił, że wszyscy zawodnicy oprócz Hornikowej i Skolima dostali należyte pieniądze za swoje stoczone walki dla tej federacji.

Źródło: Szalony Podcast/YouTube, Natsu – YouTube, Skolim/Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO