Denis Załęcki o nagrodzie w turnieju High League: „Pięć stów za trzy walki? Mi się to nie kalkuluje” [VIDEO]

fot. High League
Opublikowane 25 kwietnia 2023, 09:18
przez Jakub Hryniewicz
0
11
Brak komentarzy

W ostatnich dniach organizacja High League zaczęła odsłaniać karty na temat przyszłych wydarzeń. Podczas nich ma się odbyć turniej, w którym do zgarnięcia będzie aż 500 tysięcy zł! Denis Załęcki wyklucza jednak swój udział w tych zawodach.

W minionym tygodniu federacja, której włodarzem jest Malik Montana, ogłosiła, że na najbliższej gali High League 7 poznamy „Nowe oblicze freak fightów„. Wczoraj zaś rozwiano wszelkie wątpliwości: począwszy od tego wydarzenia rozpocznie się HIGH League Grand Prix.

Dobranych zostanie 8. zawodników, a podczas gali, która 17 czerwca będzie miała miejsce w krakowskiej Tauron Arenie odbędą się ćwierćfinały. Na kolejnej edycji dojdzie do półfinałów i wreszcie podczas High League 9 fani zobaczą wielki finał.

Denis Załęcki wyklucza udział w turnieju High League!

Przedwczoraj w studio Fansportu TV pojawił się Denis Załęcki. Było to pierwsze wystąpienie Torunianina od czasu fatalnej porażki przez dyskwalifikację z Pawłem Tyburskim. W trakcie ponad 90-minutowej rozmowy poruszonych zostało wiele tematów, z uwzględnieniem oczywiście planów „Bad Boya” na przyszłość.

Do tych jednak nie należy turniej, który rozpocznie się na High League 7. Zapytany o swój ewentualny udział, Denis całkowicie wykluczył taką ewentualność. Powód raczej nikogo nie zaskoczy – po prostu my się to nie opłaca

Zawsze coś nowego. Nie brałbym nawet w turnieju udziału. Za mało… Pięć stów za trzy walki? To mi się nie kalkuluje w ogóle. Co ty, nie.

Całą rozmowę z Denisem Załęckim zobaczysz -> TUTAJ.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
11
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO