Okniński wyjaśnia, dlaczego nadal trenuje z Ferrarim: „Charakter, marketing i kasa. Mi się nie opłaca trenować judasza jak Marian Ziółkowski”

Fot. YouTube
Opublikowane 25 kwietnia 2023, 09:39
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Trener Mirosław Okniński ponownie wbił mocną szpilkę w byłego mistrza KSW. Po raz kolejny nazwał Mariana Ziółkowskiego judaszem.

Mistrz KSW w wadze lekkiej w przeszłości trenował w Akademii Sportów Walki Wilanów, następnie przeszedł do WCA, a aktualnie reprezentuje Skra Fight Club. Przez długi czas Okniński nie wypowiadał się źle na temat „Golden Boya”, aż do momentu, gdy ten skomentował jego konflikt z Przemysławem Szyszką.

Okniński mocno o Ziółkowskim

Ziółkowski przyznał, że zamiast nazywać siebie najlepszym trenerem Okniński, powinien udowodnić to wynikami swoich zawodników w klatce. Te słowa mocno nie spodobały się Oknińskiemu, który zaczął nazywać zawodnika „judaszem”. Takie określenie padło ponownie w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl

Gdy został zapytany o to, dlaczego mimo wielu problemów nadal współpracuje z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem, wskazał trzy powody, a także dodał, że bardziej opłaca mu się trenowanie freak fightera, niż kogoś takiego jak Marian Ziółkowski:

– Pierwsze to charakter do walki. On nawet nieprzygotowany wyjdzie, będzie się lał. To jest mega ważne, że ma jaja. Później jego ta sława i dolary, które pozwalają zapłacić za paliwo, czy kupić McDonalda. Charakter, sława i marketing, no i kasa. Nie muszę dokładać, tak jak 8 lat judasza trenowałem. Marian Ziółkowski judasz, trenowałem cię 8 lat, zostawiłeś mnie na lodzie podczas choroby. Mi się nie opłaca trenować takiego judasza, tylko trenuję „Ferrariego”.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO