Juras komentuje konflikt Szpilki z Załęckim! „Mam wrażenie, że Denis dużo takich tekstów mówi celowo, bo…”

Fot. YouTube
Opublikowane 26 kwietnia 2023, 10:00
przez Przemek Krautz
8
5
Brak komentarzy

Ostatni wywiad z Denisem Załęckim wywołał w sieci ogromne zamieszanie. Najpierw głos zabrał Artur Szpilka, teraz pojawił się również komentarz „Jurasa”.

„Bad Boy” po ostatniej porażce zrobił sobie przerwę od social mediów i powrócił w wywiadzie dla portalu fansportu.pl, gdzie między innymi uderzył w „Szpilę”. Stwierdził, że jest w stanie ciężko go znokautować oraz wypowiedział takie słowa – Gościowi uratowałem życie swoją kontuzją, uratowałem mu karierę. Gdyby nie kontuzja, to by nie było Szpilki.

„Juras” reaguje na słowa Denisa

Najpierw pojawiła się mocna odpowiedź ze strony byłego pięściarza, który nazwał Załęckiego „El Estrogenem” i na swoich social mediach napisał – Może nowa ksywa dla Denisa „Ratownik” albo „El Estrogen”, bo „El Testosteron” już zarezerwowane.

Teraz opublikował fragment wywiadu na swoim Twitterze, a Łukasz Jurkowski skomentował to w taki sposób:

– Ja podziękuje! Że mi ziomeczka nie zawinął do grobu – po czym dodał – Mam wrażenie, że Denis dużo takich tekstów robi już celowo, bo wie, jak działa ten biznes. Ja na nic nie muszę uważać. Nie mój cyrk nie moje małpy. Postoje z boku do końca. Mój tweet to bardziej sympatia do Artura, a nie link do Denisa.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
8
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO