Krzysztof Stanowski odpowiada na spekulacje ws. nowej pracy Czesława Michniewicza: „Toczą się różne rozmowy na temat pracy od nowego sezonu”

Foto: YouTube
Opublikowane 26 kwietnia 2023, 09:13
przez Miłosz Sojka
0
0
Jeden komentarz

Wczoraj odbyło się comiesięczne zebranie zarządu Kanału Sportowego, w którego skład wchodzą: Mateusz Borek, Michał Pol, Tomasz Smokowski i Krzysztof Stanowski. Wszyscy, chętni widzowie mogli zadzwonić na antenę i zapytać dziennikarzy sportowych na jakikolwiek temat. W czasie tej dwugodzinnej transmisji na żywo do Kanału Sportowego dodzwonił się jeden kibic, który zadał pytanie Krzysztofowi Stanowskiemu, kiedy Czesław Michniewicz może wrócić na ławkę trenerską.

Odkąd Czesław Michniewicz przed świętami Bożego Narodzenia został poinformowany przez prezesa PZPN – Cezarego Kuleszy, że jego umowa z reprezentacją Polski nie zostanie przedłużona i od 1 stycznia 2023 roku były trener Legii Warszawa znajduje się aktualnie na trenerskim bezrobociu. W czasie ostatnich miesięcy mówiło się o byłym selekcjonerze reprezentacji Polski w kwestii prowadzenia takich klubów jak: szkockie Aberdeen, ukraińskie Dynamo Kijów czy nawet poprowadzenia reprezentacji Chile, jednak te informacje okazały się tylko medialnymi plotkami.

Współzałożyciel Kanału Sportowego powiedział, co aktualnie porabia Czesław Michniewicz

Wczoraj o najbliższej przyszłości 53-letniego trenera więcej powiedział prywatnie jego przyjaciel, dziennikarz sportowy – Krzysztof Stanowski, który został zapytany przez widza na antenie Kanału Sportowego, kiedy Czesław Michniewicz wróci na ławkę trenerską i co aktualnie robi.

Aktualnie wykańcza mieszkanie nowe w Gdyni i tym się zajmuję. Natomiast toczą się różne rozmowy na temat pracy od nowego sezonu, ale to, co kluby zagraniczne i też etap rozmów nie jest taki, jakby to wszystko miało się rozstrzygnąć lada dzień, ale różne rozmowy na pewno się toczą.– oznajmił współzałożyciel Kanału Sportowego, dodając jednocześnie.

Ale jeszcze nie widziałem, żeby media podały klub, z którym faktycznie nie tyle, co Czesław Michniewicz rozmawiał, czy bardziej byłoby jakiekolwiek zainteresowanie nim z tego klubu. Wszystkie informacje, jakie do tej pory się pojawiały w mediach, były nieprawdziwe. – dokończył Stanowski.

Źródło: Kanał Sportowy/YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Krzysztof Stanowski krytykuje działania PZPN ws. meczu Polska – Niemcy – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
1 miesiąc temu

[…] Wczorajszy opublikowany fragment wypowiedzi Fernando Santosa w wywiadzie z Jackiem Kurowskim dla TVP Sport, zelektryzowała polskich kibiców, którzy ochoczo komentowali wypowiedz selekcjonera reprezentacji Polski, z której dowiedzieliśmy się, że Portugalczyk na mecz towarzyski z Niemcami zamierza wystawić rezerwowy skład. Swoje zdanie na ten temat postanowił wyrazić dziennikarz sportowy- Krzysztof Stanowski. […]