Czwartek, 18 Lipca, 2024

High League 7. Były mistrz Fame MMA dołącza do organizacji! Walka raperów w Tauron Arenie

fot. Fame MMA
Opublikowane 28 kwietnia 2023, 18:43
przez Jakub Hryniewicz
0
2
Brak komentarzy

Federacja High League odsłania coraz więcej kart przed galą, która będzie miała miejsce 17 czerwca. Tym razem okazało się, że dołącza do nich były mistrz konkurencyjnej organizacji Fame MMA, “Kubańczyk”!

Jakub Flas ma na swoim koncie trzy pojedynki. Swój debiut zaliczył na Fame MMA 4 w pojedynku z włodarzem organizacji Boxdelem. Raper skończył go w pierwszej odsłonie, podobnie jak następnego rywala. Na Fame MMA 6 walczył z Mateuszem Łapotem znanym jako L Pro. Najszybciej Kubańczyk poradził sobie z Marcinem Malczyńskim, którego pokonał przez TKO w 56 sekund i sięgnął po pas mistrzowski kategorii średniej Fame MMA.

Raper nie przystąpił jednak do obrony. Ponad rok później, na gali Fame MMA 14, zawakował tytuł argumentując swoją decyzję problemami zdrowotnymi:

– Mam problemy zdrowotne m.in. z sercem. Niedawno miałem operacje. Do oktagonu wrócę najwcześniej w przyszłym roku. Pamiętajcie, zdrowie zawsze jest ważniejsze niż pieniądze – powiedział Flas, który od kilku gal FAME towarzyszył Mateuszowi Kaniowskiemu i Maciejowi Turskiemu na komentarzu.

High League 7: Znamy rywala Kubańczyka!

Dziś z kolei dowiedzieliśmy się, że Kubańczyk dołączył do konkurencyjnej federacji! Co więcej, jego debiut będzie miał miejsce już podczas czerwcowej gali High League 7. Jego rywalem będzie “kolega z branży”, mający we freak fightach rekord 1-1 Alberto Simao.

– Kubańczyk dołącza do HIGH League. Raper i niepokonany freak-fighter wystąpi w głównym superfighcie HIGH League 7. Rywalem będzie inny raper, Alberto. Trzy wygrane w MMA, trzy szybkie TKO i zdobyty pas mistrza. Czas na wyczekiwany powrót po dwóch latach… a to nie będzie dla niego łatwy pojedynek. Kuba, cieszymy się, że jesteś z nami. Witamy w HIGH League – podano w ogłoszeniu dodawszy, że walka odbędzie się w formule K-1.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO