Tańcula komentuje debiut Gleby w KSW: „Też mógłbym zawalczyć z jakimś pięściarzem. Bez problemu z Włodarczykiem”

Fot. YouTube
Opublikowane 1 maja 2023, 08:46
przez Przemek Krautz
3
2
Brak komentarzy

Arkadiusz Tańcula w ostatnim wywiadzie zabrał głos w sprawie debiutu „Gleby” w organizacji KSW, który na Narodowym zmierzy się z Krzysztofem Głowackim.

Będzie to jedyne zestawienie, które można określić mianem sportowego freak fightu. Mimo że obaj panowie to profesjonalni zawodnicy, to w MMA stawiają dopiero pierwsze kroki i trenują od kilku miesięcy, a na gali Colosseum 2 stoczą swoją pierwszą walkę w klatce.

Tańcula proponuje kolejnego rywala

O ten pojedynek zapytany został freak fighter Arkadiusz Tańcula, który nie ukrywa, że jego celem również jest dołączenie do KSW. Przyznał, że debiut „Gleby” go ucieszył, gdyż pokazuje to, iż szefowie organizacji są otwarci nawet na takich zawodników.

W rozmowie z TVreklama przyznał, że nie myślał o tym wcześniej, ale również mógłby zmierzyć się z rywalem, który wywodzi się z innej formuły niż MMA:

– Ucieszyłem się, że KSW sięga po innych ludzi, to jest akurat spoko. Drzwi się otwierają na nowe postaci, fajny ruch. W sumie ja o czymś takim nie myślałem, bo podawałem potencjalnych rywali Akop Szostak, Erko Jun czy freakowi. Mógłbym zawalczyć z jakimś bokserem, umiejętności grapplerskie mam na takim poziomie, że bez problemu mógłbym zawalczyć z np. „Diablo” Włodarczykiem. Czemu nie? Czy jakimś innym bokserem. Mogę się bić nawet z 90-kilogramowymi dzikami, tylko niewywodzącymi się z MMA, tylko jakimś bokserem czy kickboxerem. Mam taki parter, że mógłbym sobie poradzić.

Kursy bukmacherskie na walkę „Gleba” vs Głowacki

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 81

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO