XTB KSW Colosseum 2. Mamed o pojedynku Szpilka vs Pudzianowski: „Mariusz wjeżdża jak ciężarówka. To nie będzie łatwa walka dla Artura”

Fot. YouTube
Opublikowane 1 maja 2023, 10:27
przez Przemek Krautz
14
15
Jeden komentarz

Mamed Khalidov zabrał głos przed galą na XTB KSW Colosseum 2, podczas której dojdzie do pojedynku pomiędzy Arturem Szpilką i Mariuszem Pudzianowskim.

Były pięściarz wejdzie do klatki jako ogromny underdog. Zarówno bukmacherzy, jak i duża część kibiców skazuje go na porażkę. Coraz więcej w sprawie tego zestawienia głos zabierają również inni zawodnicy, którzy w roli faworyta stawiają głównie Pudzianowskiego.

Mamed typuje walkę Szpilka vs Pudzianowski

W ostatnim wywiadzie dla kanału Klatka po klatce o pojedynek zapytany został były mistrz Mamed Khalidov, który zdradził, że będzie trenował razem z Arturem Szpilką. Zdradził, że „Szpila” w swoich przygotowaniach mocno skupia się na szlifowaniu zapasów:

– Nie jest tak, że Artur robi tylko stójkę i nie robi zapasów. To jest MMA, zapasy to jeden z najważniejszych elementów. Wiem o tym, że bardzo mocno stawia na zapasy i nad tym pracuje. Cieszy mnie fakt, że Mariusz wrócił do WCA, że chłopaki się dogadali.

Podkreślił też, że pomiędzy zawodnikami jest duża różnica, jeśli chodzi o płaszczyzny. W stójce dominować powinien Szpilka, natomiast Pudzianowski będzie największym zagrożeniem w parterze, a jego sprowadzenia jest bardzo ciężko obronić:

– Co tu ukrywać, jest różnica poziomów. W stójce ewentualnie jakiś lucky punch albo szukanie… Oczywiście może go ogłuszyć konkretnie, ma petardę w ręku, bardzo mocno kopie. Nie poczułem tego, ale na każdej walce widziałem, to jego najmocniejsza broń w stójce. Natomiast obalenia, zapaśnicze wejścia w nogi, to jak ogromną ciężarówką wjeżdża. To będzie twardy orzech do zgryzienia. Nie będzie to łatwa walka dla Artura.

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs Szpilka

Wszystkie gal KSW obstawić można u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka! Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY na KSW Colosseum 2!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
14
15
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jarymbasz
Jarymbasz
1 miesiąc temu

Czyli większość stawiana Pudziana no to KSW ustawi walkę żeby wygrał szpilka.

WIDEO