Gleba reaguje na krytykę po ogłoszeniu jego walki w KSW: „Będzie prawdziwa rzeź. Krytycy mogą wątpić, ale…”

Fot. YouTube
Opublikowane 2 maja 2023, 08:27
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Patryk „Gleba” Tołkaczewski za pośrednictwem social mediów odpowiedział na krytykę ze strony kibiców, którzy są przeciwni jego walce na Stadionie Narodowym.

Zawodnik GROMDY podczas gali KSW Colosseum 2 zadebiutuje w formule MMA i zmierzy się z Krzysztofem Głowackim, dla którego również będzie to pierwsza walka w klatce. Po ogłoszeniu tego zestawienia duża krytyka spadła na KSW, a Internauci nie ukrywają, że woleliby zobaczyć pojedynek fighterów, którzy mają doświadczenie w mieszanych sztukach walki.

„Gleba” odpowiada na krytykę

Teraz Tołkaczewski za pośrednictwem swojego Instagrama odpowiedział na krytykę. Zapewnił, że bardzo ciężko trenuje, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Jak sam wcześniej zdradził, ma kontrakt na kilka pojedynków, więc przez najbliższe lata będziemy oglądać go walczącego w organizacji KSW:

– Majówka zaczęta z pełnym optymizmem. Bardzo ciężko pracuję, aby 3 czerwca na KSW Koloseum pokazać prawdziwy poziom sportowy. Krytycy mogą wątpić, ale po dwóch stronach klatki staną prawdziwi sportowcy głodni zwycięstwa. Na rozrywkę będzie można liczyć, a ja zrobię wszystko, aby moja ręka powędrowała do góry.

– Bardzo wam dziękuje za ogrom wsparcia! Ten okres był ciężki, nie mogliśmy podjąć żadnej walki, ale teraz otworzyły się nowe możliwości. Dzięki @grupamts oraz organizacji @ksw_mma będę pozostawał aktywnym zawodnikiem. Oktagon to dla mnie nowe wyzwanie, które bardzo mnie napędza. Na pewno nie będzie łatwo, dlatego nie marnuję czasu i codziennie przyswajam nowe techniki oraz wiedzę. Forma będzie wysoka, będą grzmoty, będzie prawdziwa rzeź.

Kursy bukmacherskie na walkę „Gleba” vs Głowacki

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 81

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO