KSW Colosseum 2. Kawulski o walce Pudzianowski vs Szpilka: „Tutaj naprawdę nic nie wiadomo. Miłośnikom hazardu proponuję…”

Fot. YouTube
Opublikowane 2 maja 2023, 12:04
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Maciej Kawulski zabrał głos w sprawie pojedynku Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką i przyznał, że jego zdaniem jest to bardzo trudne starcie do wytypowania.

Do walki dojdzie już 3 czerwca podczas gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym. Zdaniem bukmacherów, a także dużej części osób ze świata MMA faworytem jest były strongman, który ma znaczne większe doświadczenie od swojego rywala.

Szef KSW o walce Pudzianowski vs Szpilka

Szpilka, mimo że ze sportami walki jest związany całe życie, to w MMA stawia dopiero pierwsze kroki. W klatce zadebiutował w czerwcu ubiegłego roku, a niedługo wcześniej rozpoczął treningi zapasów i parteru. To właśnie w tych elementach największą przewagę powinien mieć Pudzianowski.

W stójce natomiast dominować powinien Szpilka, który jest byłym pięściarzem. Środowisko MMA stawia jednak w roli faworyta bardziej doświadczonego Pudzianowskiego. Nieco inne zdanie na temat tego zestawienia ma szef federacji.

Maciej Kawulski w rozmowie z Klatka po klatce przyznał, że jego zdaniem może się wszystko wydarzyć i wytypowanie tego pojedynku jest bardzo trudne:

– Ja na temat walki Pudzian vs Szpilka mam tylko jedno do powiedzenia. Tutaj naprawdę nic nie wiadomo. Miłośnikom hazardu proponuję wstrzemięźliwość. Jak kiedyś robiliśmy firmowe zakłady, jak wystawialiśmy kursy dla bukmacherów, nam nie wypada, a pewnie nawet nie można, ja w każdym razie nigdy nie obstawiałem, ale wystawiałem kursy, to naprawdę rzadko się myliłem. Jeżeli nadal ta część we mnie jest, to mi podpowiada, że to cholernie ciężka walka do wytypowania faworyta.

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs Szpilka

Wszystkie gal KSW obstawić można u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka! Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY na KSW Colosseum 2!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO